گروه تامین کننده کاسه توالت گرد

توالتها از مهمترین قسمت های هر ساختمان می باشد در گذشته به این قسمت منازل زیاد اهمیت نمی دادند ولی امروزه جزء مهمترین بخش های هر ساختمانی محسوب می شود که برای ساختن هر چه زیبا تر آن با طرح و مدل های مختلف تولید کنندگانی در تلاش هستند. 

توالتها دو نوع می باشند و در دو نوع توالت فرنگی و توالت ایرانی تولید می شوند که هر کدام از آنها نیز بر اساس فاکتورهایی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند توالت های ایرانی بر اساس شکل و نوع طراحی کاسه توالت به دو صورت کاسه توالت بیضی و گرد موجود می باشند کاسه توالت گرد فضای کم تری را اشغال می کنند و برای فضاهای کوچک تر مناسب می باشند ولی کاسه توالت بیضی بهداشتی تر هستند و آلودگیها را بهتر می توانند تمیز کنند در کشور ما گروه های تامین کنده کاسه توالت فعالیت دارند که نیاز مردم را در این زمینه رفع می نمایند. 

گروه تامین کننده کاسه توالت گرد

چرا کاسه توالت گرد بهتر است؟

چرا  کاسه توالت گرد بهتر است؟توالت های سنتی را بر اساس فاکتور های مختلف می توان دسته بندی کرد از این فاکتورها می توان به نوع آبریز توالت اشاره کرد توالت ایرانی بر اساس نوع آبریز به دو نوع آبریز باز و بسته تقسیم بندی می شود توالت با آبریز باز دارای کانال های باز می باشد و از نوع توالت با آبریز بسته بهتر می باشد این نوع توالت دارای سوراخ های یکسان می باشد که از تجمع آلودگیها جلوگیری می کند و در نتیجه مانع رشد و تکثیر میکروبها می شود اما توالت دیگر از نظر مدل آبریز، توالت با آبریز بسته می باشد از این نوع بیشتر در توالت های قدیمی استفاده می شد و اینها دارای سوراخ های یکسان و منظم نمی باشند و کانال آن بسته می باشد. 

از دیگر فاکتورهایی که می توان توالتها را تقسیم بندی کرد دسته بندی بر اساس شکل کاسه ی توالت می باشد شکل کاسه به دو صورت گرد و بیضی می باشد درست است که کاسه توالت بیضی آلودگیها را بهتر می تواند تمیز کند ولی استفاده از کاسه توالت گرد راحت تر می باشد و هم چنین فضای کم تری را اشغال می کند در نتیجه برای توالت های کوچک این نوع کاسه توالت بهتر می باشد. 

اهمیت طراحی کاسه توالت گرد

اهمیت طراحی کاسه توالت گردتوالتها از زمان های گذشته سیر تحول پیچیده ای را طی نموده اند در زمان های گذشته توالتها آهکی بودند و فقط در خانه های اشراف وجود داشتند و برای استفاده ی عموم نیز توالت های عمومی در سطح شهر و روستا ساخته بودند که هیچ زهکشی برای آنها وجود نداشت و هیچ گونه حریم خصوصی برای آن رعایت نمی شد رفته رفته این توالتها تبدیل به توالت های چوبی شدند و حریم خصوصی شان رعایت شد تا این که این توالتها را یک سری تغییراتی دادند تا این که به شکل های مدرن و امروزی در آمده است .

توالتها هم امروزه دو نوع می باشد یکی توالت ایرانی و دیگری توالت فرنگی می باشد که هر کدام از این نوع توالتها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند از ویژگی های توالتها شکل کاسه ی آنها می باشد توالت فرنگی بر اساس شکل کاسه به سه نوع کاسه توالت کشیده، نیمه کشیده و گرد تقسیم می شوند و توالت های ایرانی به دو نوع کاسه توالت بیضی و گرد دسته بندی می شود و هر کدام دارای مزایایی می باشند. 

از ویژگی های کاسه توالت بیضی این است که استفاده از آن راحت می باشد و از آن می توان به راحتی استفاده کرد ولی اهمیت استفاده از کاسه توالت گرد در این می باشد که نیاز به فضای زیادی ندارند و فضای کمی را اشغال می کنند بنا براین در سرویس بهداشتی های کوچک کاربرد دارند. 

هر آنچه پیش از خرید کاسه توالت گرد باید بدانید

هر آنچه پیش از خرید کاسه توالت گرد باید بدانیدمی دانیم که توالتها از مهمترین قسمت هر ساختمان می باشد پس در هنگام خرید کاسه توالت باید دقت کافی داشته باشیم تا بعدها دچار حس پشیمانی نشویم هر چند در نگاه اول این مسئله، مسئله ای بدون اهمیت است ولی اگر نوع مناسب آن انتخاب نشود ممکن است بعدا مجبور شویم آن را تخریب کنیم و نوع دیگری را جایگزین کنیم.

در هنگام خرید کاسه توالت به عوامل مختلفی باید دقت نمود از اولین این نکات میزان مصرف آب می باشد باید کاسه ای انتخاب شود که میزان کمی آب مصرف کند. 

از دیگر نکاتی که باید دقت شود توجه به قسمت آبریز توالت می باشد توالتها بر حسب نوع آبریز به دو نوع بسته و باز تقسیم می شوند که نوع باز آن بهتر از آبریز بسته می باشد و آلودگیها را بهتر می تواند تمیز کند. 

از دیگر نکاتی که باید به آن دقت کنیم میزان ارتفاع پایه ی توالت فرنگی می باشد خصوصا برای کسانی که دارای مشکلات درد پا می باشد باید در خرید توالت مناسب دقت کافی نمود. 

رنگ توالت و رنگ صندلی توالت نیز از مواردی است که در خرید توالت باید دقت نمود رنگ توالت اکثرا سفید می باشد و دارای طراحی کلاسیک می باشد ولی بعضی سلیقه هایشان متفاوت است و می خواهند رنگ آن را با بقیه ی سرویس ست کنند که البته این کاملا سلیقه ای می باشد

ابعاد و اندازه ی توالت از دیگر فاکتور های مهمی است که باید به آن دقت شود و سیفون نیز از این موارد می باشد هر چند وجود سیفون در توالت سنتی زیاد دارای اهمیت نمی باشد ولی وجود آن در توالت فرنگی بسیار امری ضروری می باشد اما از مهمترین نکات توجه به شکل لگن و شکل کاسه توالت می باشد کاسه توالت گرد فضای کمی اشغال می کند ولی کاسه توالت بیضی بهتر است و استفاده از آن راحت تر می باشد. 

گروه تامین کننده کاسه توالت گرد در شمال

گروه تامین کننده کاسه توالت گرد در شمالدر سراسر ایران تولیدی های کاسه توالت گرد موجود می باشند شمال هم نیز جزء تامین کنندگان کاسه توالت گرد محسوب می شوند که به طور عمده کاسه توالت تولید می کنند و به صورت عمده نیز به بازار عرضه می دارند. 

شرکت آراد نیز از شرکت های فعال در زمینه ی تولید انواع کاسه توالت های گرد می باشد این شرکت با داشتن بهترین نیروی مجرب و با بهره برداری از بهترین ماشین آلات شرکتی موفق در این زمینه محسوب می شود مشتریان می توانند با خاطری آسوده از این شرکت اقدام به خرید کاسه توالت گرد نمایند و خریدی مطمئن را تجربه نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.