کانکس ۶ متری در اصفهان برای زلزله زدگان رایگان شد

در ایالات متحده،کانکس ۶ متری در اصفهان برای اولین بار در اوایل قرن بیستم به شهرت رسیدند، زمانی که سیرز شروع به فروش کیت خانه های پستی کرد که از طریق واگن راه آهن به سراسر کشور ارسال می شد.

امروزه خانه های پیش ساخته پیشرفته تر از همیشه هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن و صرفه جویی در مصرف انرژی شهرت دارند.

ساختمان پیش ساخته به هر ساختمانی گفته می شود که از عناصر سازه ای از پیش ساخته شده و قبل از حمل و نقل و مونتاژ در محل ساختمان خارج از محل ساخته شده باشد.

بسته به اندازه و پرداخت های پیش ساخته خود، می توانید در کمتر از سه ماه خانه بسازید. اکثر خانه های پیش ساخته را می توان در چهار تا شش ماه از ابتدا تا پایان ساخت.

این بسیار سریعتر از خانه های سنتی است که به طور متوسط حدود هشت ماه ساخته می شوند و در برخی بازارها، ساخت خانه های سفارشی می تواند سال ها طول بکشد.

پیش ساخته به طور کلی نسبت به خانه های چوبی سنتی سازگارتر با محیط زیست در نظر گرفته می شود.

اول از همه، فرآیند ساخت و ساز پیش ساخته زباله کمتری تولید می کند. کارخانه ها به جای اینکه افراد مختلف مواد را به یک سایت تحویل دهند و چوب، کاشی و زباله اضافی تولید کنند، کارآمدتر هستند.

شرکت های پیش ساخته نیز بیشتر احتمال دارد که زباله های خود را در یک کارخانه مجددا استفاده یا بازیافت کنند.

خانه‌ها و قطعات کارخانه‌ای نیز ممکن است درزهای محکم‌تری نسبت به خانه‌های چوبی داشته باشند که گرمایش و تهویه مطبوع را کارآمدتر می‌کند. و شرکت‌های پیش ساخته بیشتر از بسیاری از سازندگان خانه‌ها به سمت بسته‌های سازگار با محیط زیست گرایش دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.