کارخانه فروش روشویی گرد سنگی

در حال حاضر کارخانه های تولیدی زیادی در کشور وجود دارند که توانسته اند با مواد اولیه مرغوب در تولید این محصول بهترین نوع و مدل از نوع سنگی آن را در انواع برندهای مختلف به صورت صنعتی و تخصصی تولید نمایند که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار می باشند.

ویژگی های منحصر به فرد و کیفیت بالای محصول روشویی گرد سنگی سبب فروش مستقیم و بدون واسطه آن شده که از فروش مناسب و ارزانی برخوردار می باشد.

کارخانه فروش روشویی گرد سنگی

مقاومت روشویی سنگی چگونه است؟

مقاومت روشویی سنگی چگونه است؟

 روشویی سنگی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین مصنوعات سنگی است، که می تواند علاوه بر کیفیت زیبایی و جذابیت را برای دکوراسیون محیط استفاده شده از این محصول به ارمغان می آورد.

امروزه طرح‌های مختلفی از روشویی سنگی با اندازه های متفاوت در بازار وجود دارد. این نوع روشویی برای دکوراسیون مدرن و سنتی سرویس بهداشتی بسیار مناسب است.

روشویی های سنگی در انواع مدل ها به صورت دایره ای، بیضی، مربعی، مستطیلی شکل در بازار به فروش می رسند که اغلب در هتل های لوکس و مراکز مهم از کاربرد زیادی برخوردار می باشند.

انواع مدل های روشویی سنگی از جمله نوع گرد آن از جنس سرامیک و در نوع خود بی نظیر بوده که از استانداردهای خاصی برخوردار بوده و نیز دارای سطحی سخت و مقاوم می باشد که در برابر ضربه، خراشیدگی، خرد شدن و فشار بسیار مقاوم و بسیار حائز اهمیت می باشند که مقاومت روشویی سنگی بستگی به نوع کیفیت آن و همچنین نوع سنگ و جنس آن دارد که هر چه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد مقاوم تر و مستحکم تر در برابر ضربات احتمالی خواهد بود.

انواع روشویی ها از جنس سنگ های مرمر، گرانیت، تراورتن، و غیره بوده که دارای تنوع کیفیت و از مقاومت و خواص زیادی در نوع خود برخوردار می باشند که بسته به سلیقه افراد انتخاب و خریداری می شوند.

قیمت خرید روشویی گرد سنگی

قیمت خرید روشویی گرد سنگی

در خرید روشویی گرد سنگی علاوه بر اندازه و شکل ظاهری، رنگ آن و همچنین دارا بودن سوراخ سرریز نیز اهمیت دارد.

همچنین خرید این نوع محصول عمده را می توان از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر کشور با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم و بدون واسطه انجام داد که خرید به این طریق ارزان تر بوده و نیز سبب می شود مشتریان زیادی را به خود جذب نماید.

 ضمنا قیمت این نوع محصول عمده بهداشتی به نوع کیفیت محصول، نوع سنگ و مواد اولیه در تولید آن، نحوه توزیع و تولید، عرضه و تقاضا، نحوه بسته بندی آن، اندازه، رنگ، شکل ظاهری، ابعاد، جنس و از همه مهم تر استاندارد بودن، بهداشتی و ارگانیک بودن محصول و غیره بستگی دارد که در دکوراسیون محیط بسیار پراهمیت و جذاب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.