کارخانه تولید روشویی سنگی

 کارخانه تولید روشویی سنگی سعی کرد تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت که انواع سنگ مرمر می باشد بهترین با کیفیت انواع سنگ روشویی سنگی را تهیه و تولید کند.

که در اشکال مختلف می باشد و می تواند سلیقه تمام متقاضیان را پوشش دهد و جلوه بسیار زیبایی را به سرویس‌های بهداشتی شما هدیه دهد.

کارخانه تولید روشویی سنگی

انواع مدل های روشویی سنگی

انواع مدل های روشویی سنگی  روشویی سنگی نوع دیگر از انواع مدلهای روشویی می باشد که به تازگی مصرف‌کننده زیادی را به خود جذب کرده است.

این روشویی ها نسبت به مدلهای چینی گران قیمت تر هستند اما جلوه بصری فوق العاده زیبایی دارد و این روشویی ها کاملاً ندرن هستند و می‌توانند جلوی زیبایی را به دکوراسیون خاص حمام و سرویس بهداشتی شما هدیه دهند.

 مدلهای مختلف و جدید روشویی های سنگی به صورت پایه دار و بدون پایه هستند.

مدل های پایه دار برای مکان هایی که فضای بزرگی دارند مناسب است.

 مدل های روشویی سنگی خود ایستا و مستقل هستند و کاملاً لوکس و زیبا هستند که اصلیت آنها ایتالیایی می باشد که از سنگ مرمر ساخته شده و کیفیت فوق العاده بالایی دارد و جلوه های بصری زیبایی دارد.

 برخی از مدل های این روشوییها طراحی های  خلاقانه دارند که توانستند از ابزاری فوق العاده زیبایی را به وجود بیاورند برای طراحی های داخلی هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و این روشوییها به نام های الماس شناخته می شود و اینکه ظاهر شدید به الماس دارند.

 نوع دیگری از روشویی ها وجود دارد که معمولاً پایه های آنها فلزی وسنگ است و روشویی های کاسه های این روی با طراحی های ساده و مدرن توسط جلوه زیبایی داشته باشند.

 نوع دیگری از این روشویی های سنگی وجود دارند که به صورت سفارشی تهیه می‌شود و متناسب با سنگ و کاشی های سرویس بهداشتی را تولید می گردند.

مرکز خرید روشویی سنگی

مرکز خرید روشویی سنگی شرکت ما به عنوان بزرگترین مرکز خرید روشویی سنگی در قالب مدل‌های مختلف روشویی سنگی برای هر که از طریق زیبایی دارند و با ترکیب متریال های مختلف از جمله سنگ و فلز طراحی شده در بورس قرار دارند.

این روشویی ها جزء مدرن‌ترین و جدیدترین انواع روشویی می باشد که بیشتر از سنگ مرمر هستند، دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند و مناسب برای خانه‌های هستند که تازه ساخته شده است.

فروش این محصولات به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق سایت می باشد شما می توانید مدل های مختلف این روشویی سنگی را مشاهده کنید و متناسب با متراژ سرویس‌های خود این محصولات را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.