وارد کننده توالت فرنگی زمینی خارجی

وارد کننده توالت فرنگی زمینی خارجی، این محصول را در رنگ ها، سایزها و همینطور ساخته شده از جنس های مختلفی عرضه می کند. کسانی که در پی خرید توالت فرنگی با کیفیت عالی هستند، می توانند نوع وارداتی را تضمین شده و حتی عمده به دست آورند. با در نظر داشت مساحت های مختلف سرویس های بهداشتی، می شود در مدل های گوناگونی این محصول را با قیمت ارزان تهیه کرد.

وارد کننده توالت فرنگی زمینی خارجی

ابعاد انواع توالت فرنگی زمینی

ابعاد انواع توالت فرنگی زمینی در خصوص ابعاد انواع توالت فرنگی زمینی باید گفت، چنین کالاهایی مدل های گوناگونی دارند و طبیعی است که از سایزهای متنوعی نیز برخوردار باشند. برای نمونه نوع یک تکه آن که مخزن و کاسه با هم متصل اند، طولی میان 53 تا 78 سانتیمتر را دارند. عرض هر کدام پایین تر از 50 سانتیمتر می باشد.

نوع یک تکه ارتفاع کاسه آن از سطح زمین 35 تا 41 سانتیمتر می باشد. در کنار این، عمق بیشتر این محصولات نزدیک به 68 تا 76 سانتیمتر است. این گوناگونی به این دلیل است که مساحت سرویس های بهداشتی با هم فرق می کنند و با متغیر بودن ابعاد، خریدار راحت نوع مناسب را پیدا کرده و مورد استفاده قرار می دهد.

ولی ابعاد توالت فرنگی زمینی دو تکه که کاسه و مخزن آب آن جدا می باشد، اندکی فرق می کند. آنها از ارتفاع بالاتری برخوردارند که بین 66 الی 80 سانتیمتر می شود. اما دیگر اندازه های با نوع قبلی یکسان است.

به هر صورت، اینها سایز بندی استاندارد مدل های گوناگون چنین توالت هایی بود که در اینجا ذکر کردیم. باید بگوییم، برای مشتری مقدور است که راحت خریدی مطمئنی داشته باشد که در این باره توضیحاتی در بخش بعدی ارائه می شود.

مرکز خرید توالت فرنگی زمینی خارجی

مرکز خرید توالت فرنگی زمینی خارجی توالت فرنگی زمینی خارجی را از مرکز خرید قابل اعتماد انجام دهید. این نوع از کالاها رنگ های متنوعی دارند و در کنار این، برخی به صورت ساده و تک رنگ و بعضی دیگر نیز طرح های متفاوتی را دارا می باشند. اما عرضه کننده بهترین محصولات را می فروشد که خصوصیات زیر را دارند:

  • از جنس های درجه یک ساخته شده اند.
  • سالم هستند، به معنی اینکه خش دار، ترک خورده و لب پر نمی باشند.
  • توسط برترین‌ کمپانی های این عرصه تولید شده اند.
  • استانداردها در آن لحاظ گردیده است.
  • شستشوی شان راحت بوده و مقاومت در برابر مواد شوینده متنوع اند.
  • نوع مدرن، کم مصرف و سازگار با محیط زیست است.

مشتریانی که می خواهند با این ویژگی های خریدی ایده آل داشته باشند، می توانند به این مرجع فروش اینترنتی مراجعه کنند. البته عرضه از اینجا عمده صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.