نمایندگی فروش روشویی سنگ

روشویی سنگ بسیار مقاوم است و در اثر برخورد با ضربات احتمالی دچار ترک خوردگی نمی شود، به راحتی مورد شست و شو قرار می گیرد، ظاهری زیبا در محیط ایجاد می کند، بهداشتی می باشد، از نظر طرح، رنگ و مدل بی نظیر است و در قیمت های مناسب ارائه می شود.

روشویی های سنگی اندازه های مختلفی دارند. نمایندگی فروش روشویی سنگی، محصولات خود را به صورت عمده و در کیفیت بالا ارائه می کند.

نمایندگی فروش روشویی سنگ

استحکام روشویی سنگی چگونه است؟

استحکام روشویی سنگی چگونه است؟  آیا می دانید استحکام روشویی سنگی چگونه و به چه میزان است؟ یکی از مدل های پر طرفدار روشویی، انواع سنگی آن است. در این بخش به معرفی میزان سختی و مقاومت این محصولات خواهیم پرداخت.

  1.  میزان استحکام روشویی سنگ گرانیت: این نوع از سنگها زیبایی خیره کننده ای دارند و یکی از گزینه های مناسب برای استفاده در طراحی داخلی منازل به شمار می روند. این جنس از روشویی ها در کنار رنگ و طرح های بی نظیری که دارند، از نظر میزان استحکام، ضد خش می باشند، در برابر گرما و رطوبت مقاوم هستند و کیفیت خود را حفظ می کنند.
  2. بررسی استحکام روشویی سنگ کوارتز: این محصول از سنگ طبیعی کوارتز تهیه می شود و همانند سنگ های گرانیتی از نظر طرح و رنگ از تنوع بالایی برخوردار است. روشویی هایی که از سنگ کوارتز تهیه می شوند در مقایسه با روشویی های سنگ گرانیت، از استحکام بیشتری برخوردارند. از آنجایی که سنگ های طبیعی کوارتز در برابر رطوبت و باکتری مقاوم می باشند، گزینه مناسبی برای تهیه روشویی سنگی محسوب می شوند. 
  3. روشویی هایی که از سنگ های مصنوعی تهیه می شوند: از نظر ظاهر محصول تفاوت چندانی با روشویی هایی که از سنگ های طبیعی ساخته می شوند، ندارند. این نوع از روشویی ها استحکام فوق العاده ای دارند و از نظر تنوع طرح و رنگ، بی نظیر می باشند.
  4. میزان استقامت روشویی سنگ های مرمر: سنگ مرمر از زمان های بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته است و یکی از سنگ های گران قیمت به شمار می رود. روشویی مرمر این خاصیت را دارد که در صورت جلا دادن، صیقلی و براق شود. این نوع از روشویی ها استحکام بالایی دارند، اما در صورت برخورد با مواد اسیدی، دچار آسیب می شوند.

مرکز خرید روشویی سنگ

مرکز خرید روشویی سنگ مرکز خرید روشویی، محلی مناسب و مطمئن جهت تهیه محصولات مرتبط با سرویس بهداشتی است.

روشویی های سنگی از انواع سنگ های مرمر، کوارتز، گرانیت و … تهیه می شوند. مرکز خرید روشویی سنگی محصولاتی درجه یک ارائه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.