میز ناهار خوری منبت کاری خانه ی فوتبالیست معروف ایرانی که میلیاردی می ارزد

وقتی از در عبور می کنیم، بسیاری از ما به سرعت به سمت میز ناهار خوری منبت کاری می رویم تا همه چیز را روی آن بگذاریم، از کیسه خرید گرفته تا لپ تاپ.

این روزها، میز ناهار خوری باید کاربرد و فضای مورد نیاز منحصر به فرد و شخصی را داشته باشد و تعادل کاملی بین اندازه و عملکرد ایجاد کند.

به همین دلیل است که طیف وسیعی از میزهای آشپزخانه یا ناهارخوری ثابت یا قابل گسترش، به شکل مستطیل یا گرد وجود دارد که برای استفاده حداکثری از هر سانتی متر طراحی شده است.

بنابراین، با وجود همه این گزینه ها، چگونه انتخاب می کنید؟

بیایید ویژگی های ضروری را که باید در هنگام جستجوی میز مناسب برای مطابقت با نیازهای فردی شما در نظر داشته باشید را دریابیم!

اگر میز آشپزخانه شما بزرگ است و به فضای زیادی نیاز دارید، میز آشپزخانه قابل گسترش، به خصوص مستطیل شکل، بهترین گزینه است.

در واقع، نسخه مستطیلی می تواند در صورت لزوم طول خود را تغییر دهد یا کاملاً دوبرابر کند، و نه تنها در زمان نشستن و غذا خوردن مفید است، بلکه می تواند از یک سطح فوق العاده بزرگ برای رول کردن حداکثر استفاده را ببرد.

خمیر ماکارونی خود را بیرون بیاورید، از خانه کار کنید، یا برای تحصیل در خانه.

میز ناهار خوری دندی پلاس در دو نوع ثابت و کششی قابل سفارش و در سایزهای 80*130 و 90*160 سانتی متری موجود می باشد.

سیلوئت های تمیز این میز مدرن و نمای نرم آن با عنصر تزئینی که در تمام دور آن قرار دارد برجسته می شود.

انتخاب نوار تزئینی با رنگ متضاد – مانند قرمز مرجانی، زرد خردلی یا آبی آگاو – میز دندی پلاس را به نقطه تمرکز اتاق تبدیل می کند.

نسخه قابل توسعه بدون اینکه به ظاهر حداقلی و تمیز آن لطمه ای وارد کند، طول اضافی 80 سانتی متری را در حالت باز فراهم می کند.

با این حال، میزهای قابل گسترش آشپزخانه فقط برای مبلمان مدرن مناسب نیستند.

میز مستطیلی قابل توسعه برای یک میز ستاره دار و جاودانه، فضایی با جذابیت جاودانه در تنظیمات سخاوتمندانه و کلاسیک ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.