مرکز پخش روشویی معمولی

اگر چه طراحان و معماران ساختمانی در سازه های جدید از شیک ترین و لوکس ترین روشویی های برای دکوراسیون سرویس بهداشتی بهره می گیرند، اما همچنان روشویی های ساده و معمولی در سبک های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. روشویی معمولی به دلیل طراحی ساده آن هنوز توسط برخی شرکت های تولید کننده در طرح های مختلف با رنگبندی های متفاوت تولید می شود. مرکز پخش روشویی معمولی عرضه این محصول را به فروشگاه های بزرگ و کوچک شهرهای مختلف کشور برعهده گرفته است.

مرکز پخش روشویی معمولی

مشخصات سنگ روشویی کابینتی

مشخصات سنگ روشویی کابینتی رو شویی کابینتی یکی از جدیدترین و در عین حال لوکس ترین انواع روشویی ها است که در طرح های مختلف به بازار فروش ارائه می شود. مهمترین ویژگی روشویی کابینتی استفاده از انواع سنگ برای رویه این روشویی است.

سنگی که برای این نمونه روشویی استفاده می شود، باید قابلیت آب گریزی داشته و جذب آب در آن به پایین ترین حد ممکن برسد.

سنگ روشویی کابینتی همچنین باید خاصیت آنتی باکتریال داشته و انواع میکروب ها و قارچ ها نتوانند محیط مناسبی برای رشد پیدا کنند.

سنگ مورد استفاده در روشویی کابینتی باید فاقد درز باشد. چرا که امکان نفوذ آب از طریق این درزها امکان پذیر است.

مقاومت و استحکام سنگ در مقابل ضربه و فشار از مشخصات دیگر سنگ روشویی کابینتی است.

این سنگ همچنین در مقابل انواع شوینده ها و اسیدها نباید کیفیت و رنگ خود را از دست دهد. 

فروش ویژه روشویی معمولی

فروش ویژه روشویی معمولی با توجه به قیمت مناسب روشویی معمولی، این نمونه روشویی هنوز کارایی خود را از دست نداده و به عبارتی جزء محصولاتی است که با تغییر سبک زندگی و گذشت زمان از مد نیفتاده و جایگاه خود را حفظ کرده است.

شرکت های مختلفی هنوز هم در زمینه تولید روشویی با طرح های ساده و معمولی با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه فعالیت می کنند.

برخی از این شرکت ها برای این که محصولاتشان با قیمت ارزان تری به دست خریداران برسد، با فروش ویژه تولیدات خود با قیمت های باورنکردنی و با تخفیفات قابل توجه اقدام به عرضه مستقیم این محصول به بازارهای فروش می کنند.

فروش ویژه روشویی معمولی برای خریداران عمده و تولیدکنندگان از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

از سویی تولیدکننده با فروش بیشتر به سود مطلوب خواهد رسید و از سوی دیگر خریداران عمده به درآمد زایی دلخواه دست پیدا خواهند کرد.

روشویی معمولی به عنوان یکی از کالاهای صادراتی نیز نقش عمده ای در ارز آوری برای کشورمان دارد. هر ساله مقادیر بالایی ارز خارجی از طریق صادرات این محصول وارد کشور می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.