مرکز پخش توالت فرنگی عمده

با توجه به این که توالت یکی از بخش های جدایی ناپذیر هر نوع ساختمان است،  تنوع بالایی در ساخت آن به کار رفته و یکی از انواع آن ها، توالت فرنگی است.

مجموعه ما یکی از برترین ها در زمینه پخش انواع توالت فرنگی در سراسر کشور بوده که اقدام به فروش توالت فرنگی عمده به قیمت مناسب کرده است.

در ادامه با ما همراه شوید تا درباره مشخصات توالت فرنگی های سرامیکی و همچنین خرید آن، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛

مرکز پخش توالت فرنگی عمده

مشخصات توالت فرنگی سرامیکی

مشخصات توالت فرنگی سرامیکی توالت های فرنگی که از جنس سرامیک یا همان چینی های نشکن هستند، دارای خصوصیات فراوانی بوده که بسیار مورد توجه است.

به طور مثال جذب آب در آن پایین است که باعث می شود آلودگی ها تجمع نیابند و به این ترتیب بهداشت محیط حفظ گردد.

در دو نوع تولید می شود که یکی دارای پایه است و معمولا در فضا های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی که فضا اندک باشد از نوع بدون پایه و دیواری استفاده می شود.

دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و ضربه و فشار سبب آسیب به آن نخواهد شد و به این ترتیب طول عمر بسیار بالایی دارد.

توالت فرنگی سرامیکی در برابر انواع مواد شوینده نیز به وسیله لعاب کاری خنثی شده تا به راحتی بتوان برای پاکیزگی آن از موادی نظیر سفید کننده استفاده کرد.

روش گردش آب در اکثر آن به شکل گردابی است، با این حال این روش نیز دارای معایبی است که از جمله آن پرتاب شدن آب های کثیف به اطراف است.

به همین دلیل مکانیزم های دیگری نیز به کار گرفته می شود که یکی از آن، جاری شدن آب از کناره های قسمت درونی کاسه توالت است.

سیستم دفع آن به این شکل است که به وسیله ژله بو گیر به فاضلاب متصل می شود و به این ترتیب از نشت جلوگیری می شود.

قیمت خرید توالت فرنگی عمده

قیمت خرید توالت فرنگی عمده با توجه به مشخصات و خصوصیات مثبتی که این نوع توالت دارد، میزان استفاده از آن در بین ایرانیان بسیار افزایش یافته و به این ترتیب تولید آن نیز بیشتر شده تا پاسخگوی نیازهای بازار باشد. 

قیمت این محصول به میزان کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن، کیفیت ساخت و همچنین ارائه کننده بستگی دارد. 

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از قیمت و خرید توالت فرنگی عمده با قیمت مناسب، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از ارتباط با مشاوران سایت ما و مقایسه قیمت ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.