مرکز پخش توالت فرنگی دیواری

داشتن توالت فرنگی یک مزیت برای خانه محسوب می شود مخصوصا برای افراد مسن یا کسانی که از پا درد یا زانو درد رنج می برند. توالت فرنگی انواع مختلفی دارد. نوعی که بیشتر در خانه های بزرگ به کار گرفته می شود مدل ثابت است که به لوله کشی نیاز دازد و سطح بهداشت بالا تری دارد. یکی از انواع این مدل توالت فرنگی دیواری است.

مرکز پخش توالت فرنگی دیواری

انواع توالت فرنگی دیواری کدامند؟

انواع توالت فرنگی دیواری کدامند؟ همان طور که گفته شد نوع ثابت امکان حمل و نقل ندارد و نمی تواند مثلا وقتی طولانی مدت به خانه ی کسی می روید که می دانید خانه اش توالت فرنگی ندارد آن را با خود ببرید. اما نوعی نیز وجود دارد که حالت متحرک دارد و برای خانه های کوچک بهترین راه حل حساب می شود. نوعی از آن ها مدل های تاشو هستند که بعد از استفاده جمع می شوند و فضای رو شویی را اشغال نمی کنند.

البته بعضی توالت فرنگی های دیواری (یعنی مدلی که یک سر آن ها به دیوار ثابت می شود) نیز این ویژگی را دارند که باعث می شوند افرادی هم که می خواهند از توالت ایرانی استفاده کنند بتوانند. یعنی به عنوان انواع توالت فرنگی دیواری می توان به حالت عادی و تاشو اشاره کرد.

برای یک نوع دسته بندی دیگر می توان به جنس توالت فرنگی ها و موادی که با آن ها ساخته می شوند اشاره کرد. دسته ای از آن ها که بهداشتی تر هستند و شستشو آن ها راحت تر است از جنس سرامیک یا چینی ساخته می شوند اما نوعی نیز وجود دارد که از پلاستیک تهیه شده اما با هزینه کمتری به فروش می رسد.

فروش ویژه توالت فرنگی دیواری

فروش ویژه توالت فرنگی دیواری افراد زیادی به دلیل راحتی این مدل توالت فرنگی به خرید آن مشتاقند و این باعث می شود مراکز متعددی نیز به تولید و توزیع و فروش توالت فرنگی دیواری بپردازند و محصولات خود را به نمایندگی هایشان در سراسر کشور پخش کنند و یا اگر کالا ی تولیدی آن ها مرغوبیت کافی را داشته باشد آن را در سطح جهانی ارائه دهند.

که اگر ما این محصول را از نمایندگی نخریم و به صورت مستقیم خرید را از خود کارخانه های سرامیک انجام دهیم یعنی واسطه های فروش را حذف کنیم که اینترنت این کار را امروزه به راحتی هر چه تمام تر انجام می دهد و یا اگر نیاز به تعداد زیادی داشته باشیم و خرید عمده انجام دهیم که منجر به سر شکن شدن هزینه ها می شود توانسته ایم یک خرید ویژه انجام دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.