مرکز نمایندگی کاسه توالت دیواری

با  گسترش زندگی شهری و ساخت آپارتمان های کوچک تجهیزات داخل آپارتمان ها نیز دچار دگرگونی شده از جمله سرویس های بهداشتی که در آنها توالت های فرنگی به تدریج جای توالت ایرانی را پر کرده اند.

توالت های فرنگی انواع متفاوتی از نظر کاربردی دارد ولی شاید شکیل ترین آنها  کاسه توالت دیواری باشد که در مقایسه با مدل های دیگر بسیار زیبا و کاربردی است.

مرکز نمایندگی کاسه توالت دیواری

معرفی و شناخت انواع کاسه توالت

معرفی و شناخت انواع کاسه توالت

کاسه توالت ها در دو نوع متفاوت وجود دارند که عبارتند از :

 • کاسه توالت شرقی یا همان ایرانی
 • کاسه توالت فرنگی

توالت های ایرانی محسناتی دارند  از جمله آنها این است که نحوه نشستن روی توالت ایرانی به کار کرد مطلوب دستگاه گوارش کمک می کنند اما ایراد آنها آسیبی است که به مفاصل زانو ها وارد می کنند و اینکه بیماران و کهنسالان به سختی می توانند از آنها استفاده کنند لذا اکنون سعی می شود در خانه ها از هر دو نوع توالت نصب و استفاده گردد.

توالت های فرنگی از نظر ساختمانی و ظاهری به مدل های زیر تقسیم می گردند :

 1. توالت فرنگی دارای سینک و فلاش تانک مجزای چسبیده به هم که قدیمی ترین مدل طراحی توالت های فرنگی می باشد.
 2. توالت فرنگی یک تکه با سینک و فلاش در هم که به علت جمع و جور بودن مورد توجه قرار گرفته و در ضمن شستشوی آنها بسیار راحت تر از مدل دو تکه است.
 3. توالت فرنگی دیواری یک توالت خاص و جدید یکپارچه و کم جا است که استفاده از آن به سرعت در حال گسترش است.
 4. توالت فرنگی بیده دار یا خود شور دار که در آنها عمل شستشو،  بدون دخالت مستقیم دست انجام شده و بدین ترتیب در مصرف آب و دستمال های توالت صرف جویی می گردد.
 5. توالت فرنگی طبی مدل های خاصی از توالت های فرنگی که بر روی کاسه های قدیمی توالت ایرانی نصب شده و استفاده می گردند اکثراً بصورت یک تکه جا به جا شونده و یا تاشو و جمع شونده طراحی و ساخته می گردند.

هر کدام از این توالت ها اگر چه در شکل کار کرد کلی خود شبیه به هم هستند ولی نشانه ای از پیشرفت و افزایش امکانات کاربری را در خود دارند که باعث می شود بیشتر مورد بهره برداری قرار گیرند.

بررسی ویژگی های کاسه توالت دیواری

بررسی ویژگی های کاسه توالت دیواری


کاسه های توالت فرنگی همیشه نیاز به تمیز کاری و رعایت بهداشت دارند مخصوصا” سرویس های توالت فرنگی دو تکه که به علت داشتن زوایای زیاد و گوشه ها و درز های اطراف همیشه باید وقت بیشتری را برای تمیز کردن آنها قرار داد. همچنین وقتی که توالت دارای پایه های قرار گرفته بر روی زمین باشد نمی توان به درستی و راحتی اطراف و پشت کاسه توالت را دید و تمیز کرد اما در مدل کاسه توالت دیواری وضع متفاوت است و در این حالت به علت یکپارچگی بدنه و بدون پایه بودن کاسه توالت می توان به سادگی و با صرف وقت کمتری آن را سرویس کرده و پاکیزه نمود.

ویژگی دوم و خیلی مهم در توالت فرنگی دیواری این است که این مدل را میتوان به فراخور متوسط قد افراد خانواده در ارتفاع مورد نظر نصب کرد تا بزرگتر ها و بچه ها هر دو بتوانند به سادگی بیشتری از آن استفاده کنند در صورتی که این امکان در توالت های با پایه قرار گرفته بر روی زمین وجود ندارد و ارتفاع آنها همیشه ثابت و مطابق طراحی اولیه آنها می باشد.

سومین خاصیت و ویژگی مهم و اساسی در توالت دیواری کم جا گیر بودن آنها است. این کاسه ها با ابعاد کوچک و کارایی زیاد برای استفاده در فضای سرویس بهداشتی کوچک و جمع و جور نصب شده و استفاده می گردند و در عین حالی که زیبا و بهداشتی تر هستند همزمان کاربردی و کم جا نیز می باشند. شاید به خاطر همین خصوصیت باشد که اکثر هتل ها سعی می کنند تا این مدل کاسه های توالت را در سرویس های بهداشتی خود نصب نمایند تا هم به سرعت شستشو شوند و هم جای کمتری را در محدوده سرویس بهداشتی اشغال نمایند.

با توجه به ویژگی های گفته شده شاید بتوان گفت که توالت فرنگی دیواری بهترین مدل کاسه توالت می باشد.

جهت خرید یک کاسه توالت دیواری می توانید از طریق سایت فروش کاسه های توالت فرنگی دیواری با طرح ها و مدل های جدید اینگونه از توالت های فرنگی آشنا شده و آنگاه با ورود به درگاه فروش آنلاین کاسه توالت های فرنگی دیواری اقدام به خرید و پرداخت وجه توالت فرنگی خریداری کرده  نموده و آن را در سریع ترین زمان و با ارزان ترین قیمت تحویل بگیرید.

خریداران کاسه توالت دیواری در هنگام خرید از سایت های فروش باید دقت نمایند که سایت مورد نظر آنها حتما” دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد تا بدین ترتیب یک کاسه توالت دیواری درجه یک را از طریق درگاه های اینترنتی با امنیت کامل و به درستی خرید کرده باشید و مورد حمله هکرها قرار نگیرید.

بهترین مدل های تولید شده از کاسه توالت دیواری

بهترین مدل های تولید شده از کاسه توالت دیواریکاسه توالت های دیواری در دو گروه طبقه بندی می شوند که عبارتند از :

 • کاسه توالت فرنگی دیواری معمولی
 • کاسه توالت فرنگی دیواری طبی

در مورد کاسه های توالت دیواری معمولی گفتیم که به سه علت زیر در استفاده بر مدل زمینی خود ارجحیت دارند که عبارتند از :

 1. نظافت بهتر و سریع تر آنها نسبت به مدل معمولی
 2. جای کمتری را برای استفاده اشغال می کنند
 3. ارتفاع نصب آنها می تواند بسته به میل و نیاز مصرف کننده تغییر کند.

اما در مدل طبی توالت دیواری باید گفت که این مدل ها نسبت به مدل های طبی معمولی خود بسیار شیک تر و با جایگیری کمتری هستند.

در واقع اگر به هر علتی لازم بود که توالت فرنگی استفاده کنید ولی جای نصب آن را نداشتید و یا اینکه نمی خواستید هزینه زیادی انجام دهید بهترین انتخاب برای شما استفاده از توالت فرنگی تاشونده و جمع شونده دیواری می باشد.

این مدل توالت ها با اسکلت آهنی و روکش های پلاستیکی می باشد که در روی دیوار پشت کاسه توالت ایرانی نصب شده و هنگام استفاده باز گردیده بر روی کاسه قرار می گیرد و بعد از استفاده مجدداً جمع شده به دیواره پشتی دستشویی می چسبد.

برای دیدن این مدل ها و انواع دیگر توالت فرنگی دیواری می توانید با ورود به سایت توالت فرنگی دیواری با طرح ها و ابعاد مختلف آنها آشنا شده و همچنین قیمت و نحوه سفارش خرید این مدل ها را نیز متوجه گردید.

مرکز نمایندگی کاسه توالت دیواری در تهران

مرکز نمایندگی کاسه توالت دیواری در تهرانبرای خرید یک کاسه توالت دیواری در تهران بهتر است با ورود به سایت فروش آنها که با معرفی انواع کاسه توالت به خریداران امکان یک انتخاب دقیق و حساب شده را با ارزان ترین قیمت برای آنها فراهم می کند اقدام نمایید.

توجه کنید که امکان تعویض و تغییر سیستم توالت خریداری و نصب شده پس از آن بسیار محدود و هزینه بر خواهد بود و لذا بهتر است خریداران از طریق سایت فروش توالت دیواری فرنگی قبل از خرید و با مطالعه دقیق مشخصات فنی انواع مدل ها بهترین آنها را انتخاب کرده و نصب نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.