مرکز فروش روشویی پایه بلند

کسانی که قصد خرید شیر آب روشویی را دارند توجه خاصی به ارتفاع شیر آب دارند، زیرا روشویی های کابینتی جایی برای نصب شیر آب ندارند، و به همین دلیل نیاز به شیر پایه بلند را افزایش می دهند. در این شرکت، می توانید روشویی پایه بلند را به صورت مستقیم و بی واسطه خریداری نمایید.

مرکز فروش روشویی پایه بلند

ویژگی های شیر روشویی پایه بلند

ویژگی های شیر روشویی پایه بلند هنگام تنظیم یک حمام، هر جزئیات نقش بزرگی را ایفا می کند. بنابراین، فقط مبلمان و سرامیک نیستند که باید توجه ما را به خود جلب کنند. همچنین لازم است با توجه به انتخاب اتصالات، که قرار است سالها در خدمت ما باشد، دقت کنید. به عنوان یک عنصر کاربردی داخلی، می تواند یک دکوراسیون چشمگیر باشد. و به لطف فناوری نوآورانه تر، این امکان را برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی فراهم می کند.

رایج ترین عاملی که انتخاب ویژگی های شیر روشویی را تعیین می کند، طراحی است. و اگرچه مهم است، اما ویژگی های یکسان و مهم دیگر یک شیر آب کامل را نشان نمی دهد. در یک شیر آب خوب علاوه بر ظاهر زیبا، از دیگر ویژگی های مهم نیز می توان به قابلیت اطمینان، دوام، راه حل های کاربردی و راحتی در استفاده اشاره کرد.

اساس انتخاب شیر مطابقت با نوع آن با نصب لوله کشی است. اگر لوله های آبرسانی بالاتر از عناصر سرامیکی باشند، شیر آب دیواری نصب شده است که بیشتر اوقات نسخه دو سوراخ است. در مورد لوله هایی که زیر سطح دستشویی یا وان نصب شده اند، یک شیر آب به صورت قائم (ستونی) مناسب است – در اینجا، مدل های تک سوراخی محبوب ترین هستند. به این ترتیب، ما می توانیم بلافاصله شیر را بر روی نوع لوله کشی – مدل با سوراخ یا بدون تنظیم تنظیم کنیم.

جمع کردن شیر روشویی پایه بلند به صورت ایستاده نسبتاً آسان است، بنابراین می توانید خودتان این کار را انجام دهید. در دهانه سینک یا وان قرار دارد که قطر استاندارد آن در محدوده 2.8-3.5 سانتی متر است. در مورد مدل دیواری، بسیار مهم است که فاصله بین اتصالات آب گرم و سرد را با دقت بررسی کنید تا یک شیر آب با فاصله مناسب گلاب انتخاب شود. استاندارد 15 سانتی متر با امکان انحراف 2 سانتی متر است.

مرجع خرید روشویی پایه بلند

مرجع خرید روشویی پایه بلند خرید روشویی پایه بلند از طریق همین مرکز امکان پذیر شده است. در این شرکت انواع بسیار متنوعی از شیر آب پایه بلند از مارک های مختلف ایرانی و خارجی را در رنگ های طلایی، سفید، کرومی (نقره ای) و رنگ های فانتزی مانند گل رز، زیتون و غیره برای فروش عرضه شده اند. در این مرکز علاوه بر صرفه جویی وقت در خرید خود می توانید این کالا را با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.