مرکز فروش روشویی فانتزی

مرکز فروش روشویی فانتزی توانسته با عرضه این نوع کالا سود خوبی را کسب کند. روشویی یکی از وسایل مهم سرویس های بهداشتی می باشد. این وسایل نه تنها باعث رعایت بهداشت می شوند تا ما بتوانیم دست خود را روی آن ها بشوییم بلکه می توانیم به زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هم کمک کنیم. به همین دلیل امروزه روشویی در طرح های مدرن و فانتزی زیادی تولید می شوند.

مرکز فروش روشویی فانتزی

انواع مدل های روشویی فانتزی

انواع مدل های روشویی فانتزی

انواع مدل های روشویی فانتزی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • روشویی سنگی: از این مدل ها در گذشته بیشتر برای جنبه تزیینی استفاده می کرده اند. اما امروزه استفاده از آن ها باعث می شود فضای کمی از سرویس بهداشتی و حمام اشغال شود. شما با استفاده از این مدل روشویی و نور پردازی در سرویس بهداشتی خود می توانید زیبایی خاصی ایجاد کنید. علاوه بر این می توانید از آینه های شیشه ای و شیرآلات زیبا هم استفاده کنید.
  • روشویی مربعی : این مدل فانتزی به خاطر زیبایی که دارد روی کابینت استفاده می شود و آن را داخل کابینت می گذارند. این مدل به خاطر طرحی که دارد به هیچ عنوان نباید در آشپزخانه از آن استفاده کنیم. امروزه این مدل ها در طرح های مختلفی مانند گرد و عمیق، پهن و… تولید می شوند و می توانند جذابیت خاصی را تقدیم سرویس بهداشتی شما کنند. این مدل ها هم قیمت مناسبی دارند هم می توان به راحتی آن ها را نصب کرد.
  • روشویی سنگی رودخانه ای: این مدل ها به وسیله سنگ رودخانه ای تولید شده اند و شما با استفاده از آن می توانید جلوه ای طبیعی به سرویس بهداشتی خود تقدیم کنید.این نمونه ها برای خانه های که دارای سبک روستینگ می باشند مناسب هستند. این روشویی با همان سنگ های کنار رودخانه های خروشان تولید شده اند. یعنی این سنگ ها به کارخانه برده می شوند و با دستگاه های فرز تبدیل به روشویی می باشد و با دیگر نمونه های سنگی روشویی ها تفاوت زیادی دارند.
  • روشویی بتنی: این روشویی با هدف ایجاد فضای باز بیشتری در سرویس های بهداشتی تولید شده اند. این مدل ها استحکام و دوام فوق العاده ای دارند.

 

 

 

شرکت سازنده روشویی فانتزی

شرکت سازنده روشویی فانتزی

شرکت سازنده روشویی فانتزی تمام توان و تلاش خود را به کار می گیرد تا محصولی مثال زدنی را در اختیار مشتریان بگذارد. شما می توانید با توجه به سلیقه و اندازه سرویس بهداشتی خود مدل های فانتزی روشویی ها را خریداری کنید و به زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود کمک کنید و طرح مدرن در سرویس بهداشتی خود ایجاد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.