مرکز فروش روشویی شیشه ای

در طراحی و ساخت ساختمان مهم ترین قسمت آن مربوط به سرویس بهداشتی است. سرویس بهداشتی جزء لاینفک هر ساختمانی محسوب می شود. سرویس بهداشتی دارای دو قسمت توالت و روشویی که در بیشتر سرویس های بهداشتی ساختمان های مسکونی دو قسمت را به وسیله دیوار از هم جدا می کنند. مرکز فروش روشویی شیشه ای اکثرا توسط عرضه کننده محصولات چینی بهداشتی ایجاد می شود که از طریق سایت ها اقدام به فروش می نمایند.

مرکز فروش روشویی شیشه ای

مدل های مختلف روشویی شیشه ای

مدل های مختلف روشویی شیشه ای

روشویی در طرح ها و مدل های مختلف تولید و عرضه می گردد. جنس روشویی از فلز، گرانیتی یا چینی و در سال های اخیر شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. روشویی شیشه نیز در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و ساخته می شود. این طرح های متنوع برای پاسخگویی به سلایق و نظرات مختلف است.

روشویی جزئی از دکوراسیون سرویس بهداشتی محسوب می شود در نتیجه در انتخاب روشویی باید دقت لازم را داشت. نکته ای که حائز اهمیت است این که متناسب با فضای سرویس بهداشتی روشویی را تهیه نماییم. روشویی های شیشه ای یا طلقی (از پلاستیک فشرده شفاف تولید می گردد) بعد از مدتی استفاده لکه بر روی آنها باقی می ماند و نمای زشتی در سرویس بهداشتی ایجاد می کند. باید روشویی هایی انتخاب کنیم که ضد لک بوده و یا در صورت لکه شدن بتوان آن را تمیز کرد. 

امروزه مدل های مختلف روشویی جذابیت خاصی به فضا و دکوراتیو سرویس بهداشتی می بخشند و با یک نورپردازی ساده می توان فضای زیبا و مجللی خلق نمود.

این نوع مدل روشویی هم به صورت کابینتی و توکار و هم به صورت روکار می باشد که بسته به سلیقه ی مشتری خریداری می شود که اصولا به شکل دایره و بیضی است ولی در شکل های مستطیل و مربع نیز موجود و در سایزهای گوناگون تهیه و تولید می شود.  

فروشگاه عرضه روشویی شیشه ای

فروشگاه عرضه روشویی شیشه ای

تولید کنندگان و سازندگان روشویی شیشه ای از بهترین مواد و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به کارگیری نیروی انسانی بهترین محصول را تولید و روانه بازار می کنند و علاوه بر تامین بازار های داخل صادرات این محصولات را به کشور های دیگر نیز انجام می دهند و با توجه به کیفیت بالای این محصولات فروش خوبی در بازار های کشور های دیگر داشته است که موجب ارز آوری برای کشور شده است و زمینه اشتغال بیشتر برای کارجویان فراهم شده است. 

تولیدکنندگان محصولات خود را علاوه بر عرضه روشویی شیشه ای به نمایندگی ها و فروشگاه های تاسیسات، در سایت ها و وب سایت نیز ارائه می کنند. شرکت ها با ورود به فضای مجازی و با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی به معرفی و عرضه محصولات خود پرداخته اند و این امکان را برای مشتریان فراهم نموده اند تا خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند.    

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.