مرکز فروش روشویی سنگی

روشویی با استفاده از متریال مختلفی ساخته می شود که یکی از زیباترین آنها روشویی سنگی است. این روشویی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین انواع سنگ مرمر و سنگ های طبیعی دیگر در انواع مدل های زیبا طراحی و ساخته می شود. با توجه به زیبایی خاص و منحصر به فردی که این محصول دارد، دارای متقاضیان بسیاری است. یکی از معتبرترین مرکز فروش روشویی سنگی با کیفیتی ایده آل و قیمتی مطلوب همین مرکز می باشد.

مرکز فروش روشویی سنگی

انواع مدل های روشویی سنگی

انواع مدل های روشویی سنگی انواع مدل های روشویی سنگی در مدل های گرد و چهار گوش و … تهیه می شود. این محصول به صورت روشویی سنگی یکپارچه که سینک و پایه به هم پیوسته است تهیه می شود و یا به صورت چند تکه به صورتی که سینک و پایه از هم جدا هستند، ساخته می شوند و از مدل کنج آن نیز برای سرویس های بهداشتی با فضای کم استفاده می کنند و برخی از انواع مدل های روشویی به دیوار متصل می شود که دارای طراحی شیکی است.
امروزه انواع روشویی سنگی در مدل های سلطنتی و کابینت دار دارای طرفداران زیادی است. و نوع کابینت دار به دلیل استفاده از فضای کابینت در مرتب شدن سرویس بهداشتی نقش بسزایی دارد و می توان انواع وسایل شوینده و بهداشتی را در کشوهای کابینت قرار داد.
روشویی سنگی از دوام و استحکام بالایی برخوردار بوده و در برابر مواد شوینده بسیار مقاوم است. استفاده از این روشویی فضای بسیار لوکس و منحصر به فردی به سرویس بهداشتی می بخشد.

فروشگاه عرضه روشویی سنگی

فروشگاه عرضه روشویی سنگی فروشگاه عرضه روشویی سنگی را با کمی تحقیق و پرس و جو به راحتی می توانید پیدا کنید. هر چه جنس روشویی بهتر و سطح کیفی آن بالاتر باشد، مسلما دوام و کارایی بالاتری خواهد داشت و در برابر ضربه و فشار مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.
امروزه در کارخاته های تولید کننده با بهره وری از طراحان و پرسنل مجرب و استفاده از مواد اولیه مرغوب انواع روشویی سنگی با رعایت استانداردهای لازم در ابعاد و اندازه های متنوع تولید می شود که با توجه به کیفیت بالا و جذابیت و شکیل بودن از فروش بالایی برخوردار بوده و متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور دارد.
در هنگام خرید روشویی سنگی باید به شفافیت سنگ و نداشتن خط و خش بر روی آن دقت زیادی نموده همچنین نباید هیچ گونه ترک مویی و سطحی ناهموار داشته باشد. روشویی باید در برابر مواد شیمیایی مقاومت خوبی داشته باشد و با توجه به متراژ سرویس بهداشتی می توانید سایز و اندازه آن را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.