مرکز فروش روشویی سنتی

روشویی های سنتی بسیار خوش نقش و زیبا هستند و همانطور که از اسم آنها پیداست بیشتر در مکان های سنتی مورد استفاده قرار می گیرند و طرحی که در تولید این نوع روشویی ها استفاده می شود نیز سنتی است.

مرکز فروش روشویی سنتی بهترین و با کیفیت ترین روشویی های سنتی را با قیمت مناسب و استثنایی به صورت مستقیم به فروش می رساند.

مرکز فروش روشویی سنتی

انواع طرح های روشویی سنتی

انواع طرح های روشویی سنتی

طرح های روشویی سنتی متفاوت می باشد در طرح بسیاری از روشویی های سنتی از کاشی های کوچک نقش دار با رنگ های متفاوت استفاده شده است و طرح بعضی دیگر که جنس آنها از سنگ های مرغوب یکدست تشکیل شده است با نقش های چشم نواز سنتی به خوبی طراحی شده اند. نقش این رو شویی ها متنوع و متفاوت می باشد مثلا بعضی طرحی پر نقش و نگار دارند و در آن از انواع رنگ ها استفاده شده است بر خلاف بعضی دیگر که نقش و طرح آنها زیاد شلوغ نیست و به چند نقش ساده اکتفا کرده اند.

طرح و نقش روشویی های سنتی زیبا و چشم نواز است و جنس آنها اغلب چینی است و یا از سنگ های شفاف و براقی تشکیل شده است که مقاومت و دوام بالایی دارند.

روشویی های سنتی به خاطر طرح هایی جذاب بیشتر در اماکن عمومی مثل هتل ها و رستوران های سنتی استفاده می شوند این نوع روشویی ها نشانه هایی از سنت ها با خود دارند که برای مشتری جذاب است. رنگ هایی که در تولید این روشویی ها استفاده شده است باعث می شود زیبایی بخش انواع دکوراسیون باشند. برای نصب این روشویی ها باید مکانی که برای آنها در نظر گرفته شده است توجه کنید و اندازه مناسب را انتخاب نمایید.

شرکت سازنده روشویی سنتی

شرکت سازنده روشویی سنتی

شرکت سازنده روشویی سنتی انواع روشویی سنتی را با طرح های فوق العاده و عالی و با مدل های متفاوت به صورت مستقیم و بدون واسطه با کیفیت بالا و قیمت مناسب و ارزان به فروش می رساند.

قیمت این روشویی ها به اندازه، کیفیت، شکل و جنس آنها بستگی دارد خریدار برای اینکه بتواند این محصول را با قیمتی ارزان  و کیفیتی عالی و بی نظیر دریافت کند باید بدون واسطه آن را خرید کند.

برای خرید عمده روشویی سنتی و دریافت آن با بالاترین و بهترین کیفیت و با قیمت مناسب و ویژه به صورت آنلاین و مستقیم با ما ارتباط برقرار کنند و این محصول را سفارش دهید تا به بهترین شکل و بهتر و آسان تر  از خرید حضوری برای شما ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.