مرکز فروش توالت فرنگی چینی تک

توالت یکی از لوازم ضروری حمام هر خانه است و استفاده از آن برای افراد مسن یا افرادی که از صدمات کمر ، لگن و پاها رنج می برند الزامی است. به خانم های باردار نیز توصیه می شود برای حفظ سلامت ستون فقرات از توالت فرنگی چینی تک ایرانی استفاده نکنند.

مرکز فروش توالت فرنگی چینی تک

راهنمای انتخاب توالت فرنگی چینی

راهنمای انتخاب توالت فرنگی چینی توالت ها دارای سیستم زهکشی متفاوت هستند. اساس مدل زهکشی یا واشر، فشار زیاد آب است. شسشو در این حالت از بالا به پایین انجام می شود و 20٪ آب بیشتر از سایر مدل ها مصرف می کند. همچنین به دلیل خالی شدن موادی مانند حوله های کاغذی، مشکل انسداد را برای شما ایجاد نمی کند. کارکرد سیستم تخلیه گرداب بر اساس چرخش آب در انتخاب توالت فرنگی چینی است.

نویز و آب مورد نیاز در این مدل کمتر از مدل تخلیه است، اما به دلیل مخزن کوچک آب خروجی، ممکن است باعث گرفتگی شود. سیستم تخلیه واترجت شبیه به حالت گرداب است، به جز اینکه 35 درصد از آب را داخل توالت شلیک می کند. تخلیه این مدل بسیار بهتر از دو حالت قبلی است و آب کمتری مصرف می کند. گرفتگی هنوز هم در این مدل امکان پذیر است. شما همچنین باید توالت را در سطح آن قرار دهید.

بیشتر توالت های ایران از این سیستم تخلیه استفاده می کنند و دو زمانه هستند. یعنی می توانند در هر دو حجم کم و زیاد آب تخلیه کنند. عملکرد سیستم توربوجت بسیار شبیه به مدل جت واتر است، به جز اینکه به جای داشن سوراخ های متعدد در اطراف لبه اتاق نشیمن، دارای دو کانال بزرگ آب است که باعث می شود کاسه  توالت بهتر شسته شود. آخرین سیستم تخلیه موجود سیستم فوق العاده جت است که علاوه بر داشتن کلیه ویژگی های یک هواپیمای جت توربو، در مدت زمان بسیار کوتاه تر از همه مدل های موجود تخلیه می شود.

عرضه کننده توالت فرنگی چینی تک

عرضه کننده توالت فرنگی چینی تک هنگامی که به مدت پنج دقیقه روی پای خود می نشینید و برای سیستم اسکلتی بدن مشکلات زیادی ایجاد می کند. زیرا استفاده از عرضه توالت فرنگی اثرات مخرب حاد بر روی مفاصل پاها، درد زانو و کمر را افزایش می دهد. متخصصان ارتوپدی مردم را ترغیب می کنند تا توالتهای شرقی را با کاسه توالت جایگزین کنند.

آنها در خانه های مسکونی و همچنین در اماکن عمومی مانند بیمارستان ها، رستوران ها، هتل ها و غیره از توالت استفاده می کنند. اما آنچه مردم را در استفاده از توالت تردید می کند، مسائل بهداشتی است. تماس بدن با سطح صندلی توالت و افزایش بیماری هایی مانند آلرژی پوست، کلامیدیا، سوزاک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.