مرکز فروش توالت فرنگی مبله ثابت

مهمترین مساله هنگام خرید توالت فرنگی مبله ثابت توجه به کیفیت و استحکام آن است، این وسایل باید وزن بالای افراد را تحمل نموده و با ارگونومی بدن کاملا هماهنگ باشند تا در هنگام استفاده از آنها آسایش مصرف کننده فراهم باشد. مراکز زیادی توالت های مبله و ثابت را عرضه می کنند. برای خرید این محصولات بهتر است به مرکز فروش معتبر این محصول مراجعه فرمایید تا کیفیت توالت کاملا تضمین شده باشد.

مرکز فروش توالت فرنگی مبله ثابت

مشخصات توالت فرنگی مبله ثابت

مشخصات توالت فرنگی مبله ثابت گاهی اوقات به دلیل مشکلات ساختمانی و یا معماری و یا هر دلیل دیگری امکان استفاده از توالت های فرنگی وجود ندارد، در چنین موقعیتی برخی افراد که بیماری هایی نظیر بیماری مفاصل دارند نمی توانند از توالت ایرانی استفاده کنند بنابراین بهترین راه تهیه یک توالت فرنگی ثابت و مبله است.

این توالت ها بدون هیچگونه اتصالات فاضلابی پیش ساخته، تولید شده و قابل انتقال و نصب و قرار گرفتن روی انواع توالت ایرانی و زمینی هستند. توالت های فرنگی مبله همانند توالت های فرنگی متداول سایزبندی می شوند با توجه به اینکه اغلب استفاده کنندگان این محصول بیماران و افراد مسن هستند معمولا در دو طرف توالت دستگیره هایی برای راحتی بیشتر تعبیه خواهد شد.

این توالت ها می توانند از جنس های گوناگونی نظیر فلز یا پلاستیک ساخته شوند. توالت های ثابت مبله بر خلاف توالت های تاشو و مبله متحرک قابلیت حمل ندارند بلکه پس از قرارگرفتن در مکان مد نظر به زمین متصل شده و دیگر قابلیت انتقال ندارند. برخی توالت های مبله ثابت دارای لولای مخصوص هستند که می توان ارتفاع و عرض آنها را تغییر داد. این محصولات باید به صورت استاندارد سایزبندی شوند. معمولا ارتفاع آنها کمتر از 40 و بیشتر از 60 سانتی متر طراحی نمی شود. توالت ها در ارتباط مداوم با آب و رطوبت هستند بنابراین اگر قصد تهیه نوع فلزی آن را داشتید دقت کنید که حتما از فلز گالوانیزه ضد زنگ تهیه شده باشد تا دوام و عمر محصول به حداکثر برسد.

تولید کننده توالت فرنگی مبله ثابت

تولید کننده توالت فرنگی مبله ثابت شرکت های زیادی تولید کننده توالت فرنگی مبله هستند و این محصول هم به صورت وارداتی و هم به صورت تولید داخل در بازار موجود است. بهترین راه خرید این محصول مراجعه به مراکز تولید و عرضه مستقیم است. در این مراکز به دلیل حذف واسطه ها قیمت نهایی محصول به حداقل رسیده و امکان خرید جزئی و عمده آن با پایین ترین قیمت وجود دارد.

برای آشنایی با برترین تولید کننده انواع توالت ثابت و نیز اطلاع از مدل های موجود و قیمت بروز آنها با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.