مرکز فروش توالت فرنگی فلزی

توالت فرنگی فلزی از جمله وسایل خانگی است که اگر پا درد دارید داشتن آن برای شما ضروری است. در هنگام خرید خانه شاید نگران باشید که منزلی که پسند کردید توالت فرنگی ندارد یا اگر بخواهید طولانی مدت به خانه کسی بروید که می دانید از این امکان برخوردار نیست، می توانید از توالت فرنگی ها استفاده کنید که قابلیت جا به جایی دارید. و اگر احیانا جای کافی برای گذاشتن آن ندارید می توانید مدل های تا شوی آن را خریداری کنید. اما باید به صورت مرتب و با دقت به بهداشت آن بپردازید. که در این زمینه می توان گفت نمونه های فلزی از نمونه های پلاستیکی بهداشتی تر هستند.مرکز فروش توالت فرنگی فلزی

راهنمای انتخاب توالت فرنگی فلزی

راهنمای انتخاب توالت فرنگی فلزی اگر قسمت دستشویی خانه شما کوچک است، انتخاب مدل تا شو بی شک بهترین انتخاب است. شما می توانید بعد از استفاده از آن، توالت فرنگی را به راحتی جمع کرده در گوشه ای بگذارید تا افرادی هم که به آن نیاز ندارند، بتوانند از دستشویی ایرانی عادی استفاده کنند یا اینکه برای قسمت رو شویی فضای کافی بماند و توالت فرنگی آن جا را اشغال نکند.

این نوع توالت فرنگی انواع مختلفی دارد. نوعی وجود دارد که به دیوار پشتی ثابت می شود. نوع دیگر صندلی دارد این دو نوع قابلیت جمع شدن دارند و نوع آخر صندلی آن حالت چهار پایه دارد. شما می توانید برای انتخاب توالت فرنگی فلزی بسته به نیاز خود هر مدل را برگزینید. توجه داشته باشید اگر محصول را برای دراز مدت می خواهید نوع فلزی بخرید که با رطوبت زنگ نزند و مجبور به تعویض آن در مدت کوتاه نشوید.

پخش کننده توالت فرنگی فلزی

پخش کننده توالت فرنگی فلزی شرکت های زیادی وجود دارند که به تولید و پخش توالت فرنگی فلزی می پردازند که از جمله آن ها می توان به واحد های تجاری مروارید، گلسار و وال هنگ اشاره کرد. که این کارخانه جات توالت فرنگی فلزی را در همه انواع توکار، تا شو، اتومات، دیواری و سیار تولید می کنند. که به دسته ها یک و دو تکه آن را تقسیم می کنند. این محصولات تحمل وزن و فشار را تا 150 کیلو گرم دارند. قسمت متحرک که به شستشو و تمیز کاری نیاز دارد می تواند از پلاستیک یا سرامیک های بهداشتی باشد. که نوع سرامیکی برای مقاومت و تراکم بیشری که دارد بهداشتی تر است و طول عمر بیشتری دارد و بدیهیست در قیمت های بالاتری به فروش می رسد. البته در کنار تولید داخلی این محصول از خارج کشور به عنوان مثال از کشور ترکیه هم وارد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.