مرکز عرضه روشویی کابینت دار

مرکز عرضه روشویی کابینت دار توانسته بازار این کالا را به چنگ بگیرد. روشویی همان طور که از نامش پیداست روی آن دست و صورت شسته می شود. در واقع این وسایل اجازه سرازیر شدن آب به طرف پایین را نمی دهند. روشویی ها از تجهیزات مهم هر سرویس بهداشتی محسوب می شوند و در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند.

مرکز عرضه روشویی کابینت دار

مشخصات کاسه روشویی کابینت دار

مشخصات کاسه روشویی کابینت دار

مشخصات کاسه روشویی کابینت دار شامل گزینه های زیر می شوند:

  • کاسه روشویی دارای ارتفاع مناسبی می باشد به خاطر همین به هیچ عنوان آب از داخل آن به روی زمین نمی ریزد.
  • به شکل کاسه و گرد می باشد.

از انواع روشویی های کابینتی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • روشویی کابینتی پایه دار: این نمونه ها معمولا در سایز های بزرگ تولید می شوند. به خاطر همین برای سرویس های بهداشتی بزرگ کاربرد دارند. در واقع این مدل ها کاملا روی زمین قرار دارند و به خاطر اندازه بزرگی که دارند ما می توانیم وسایل زیادی مانند مایع دستشویی، حوله و… را داخل آن ها بگذایم. لوله کشی های روکار را می توان به راحتی با این مدل ها پنهان کرد.
  • روشویی کابینتی دیواری: این نمونه روی دیوار نصب می شود و زیر روشویی خالی می ماند به خاطر همین به راحتی می توان زیر آن را شست.

فروشگاه فروش روشویی کابینت دار

فروشگاه فروش روشویی کابینت دار

فروشگاه فروش روشویی کابینت دار به خاطر کیفیت بالای کالا توانسته در آمد خوبی را کسب کند. انواع جنس روشویی های کابینتی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • روشویی کابینتی چوبی: در این نمونه جنس کابینت روشویی از چوب می باشد به خاطر همین ممکن است در مقابل رطوبت  خراب شود. به خاطر همین سازندگان روی چوب را از پلی استر، رزین و چسب های مخصوص می پوشانند تا بتوانند مقاومت آن ها را در مقابل رطوبت و آب افزایش دهند.
  • روشویی کابینتی از جنس فلز: فلز استحکام بالای دارد و می تواند وزن زیادی از روشویی را تحمل کند و لی فلز به خاطر این که با گذشت زمان شکل ظاهری خود را از دست می دهد چندان مورد استقبال واقع نشد.
  • روشویی کابینتی پی وی سی: این مدل ها توانسته اند بازار خوبی را کسب کنند. چون روشویی pvc در مقابل خش، حرارت، آب مقاومت عالی دارد. علاوه بر این از نظر شکل ظاهری هم زیبا می باشند و در طرح و مدل های مختلفی تولید می شوند و وزن سبکی که دارند و می توان به راحتی آن ها را جا به جا کرد. علاوه بر این ها قیمت مناسبی هم دارند و تمام اقشار جامعه توان خرید آن ها را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.