مرکز عرضه روشویی فانتزی

روشویی از اجزای مهم سرویس بهداشتی است که با استفاده از آن، راحتی زیادی متوجه افراد شده است. همانطور که میدانید روشویی مخزنی است که به شیرآلات و لوله آب متصل بوده و در نتیجه شستشو با آن به خوبی امکانپذیر می گردد. اما نوبت می رسد به معرفی یکی از روشویی هایی زیبا و جدیدی که از طریق مرکز عرضه این محصولات، قابل تهیه خواهد بود مانند روشویی فانتزی که کاملاً مطابق با سرویس های مدرن طراحی شده و در ادامه با مدل های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

مرکز عرضه روشویی فانتزی

جدیدترین مدل های روشویی فانتزی

جدیدترین مدل های روشویی فانتزی نوآوری در بخش تولید روشویی، تولیدکنندگان را به فکر ساخت روشویی هایی همراه با سبک های مدرن و جدید انداخته و آنها را به سمت تولید انواع روشویی فانتزی سوق داده است.
روشویی های فانتزی از ظاهری بسیار قشنگ و مورد پسند برخوردار بوده و برای سرویس هایی که از طراحی داخلی شیک و فانتزی برخوردار می باشند، عالی به نظر می رسند، همچنین این نوع از روشویی ها که در خانه های امروزی، بسیار مرسوم گشته اند، همراه با مدل های تماشایی به نمایش درآمده اند.

اگر بخواهیم به معرفی جدیدترین مدل های روشویی فانتزی بپردازیم، شامل موارد زیر خواهند شد:

روشویی فانتزی سنگی رودخانه ای:

 • کاسه یا سینک این روشویی، از سنگ رودخانه های تولید گشته و از این رو چنین عنوانی روی آنها گذاشته شده است.
 • با توجه به متریال طبیعی ای که در تولید این روشویی ها به کار رفته، همچنان سبک واقعی و نچرال خود را حفظ کرده و بنابراین بخشی از جلوه زیبایی طبیعت را جلوی دیدگان می آورند.
 • مدل این نوع از روشویی ها آنقدر خاص و متفاوت است که شاید از هر کدام، چند نمونه محدود موجود باشد و همه اشکال با یکدیگر فرق دارند.

روشویی فانتزی بتنی:

 1. این مدل از روشویی ها به نحوی طراحی شده اند که خود به خود فضای سرویس را بزرگتر از آنچه است، در نظر می آورند.
 2. بنابراین از آنها برای استفاده در سرویس های بهداشتی کوچک بهره می برند.
 3. از شاخصه های بارز این مدل روشویی ها این است که دارای تنوع رنگی زیاد، مقاومت و استحکام کم نظیر بوده و از همین رو توجهات زیادی را به دنبال داشته اند.

روشویی فانتزی مربعی:

 • این مدل از روشویی معمولاً همراه با کابینت یا کمد بوده که از اشکال گرد و پر عمق تا پهن را می توان در آنها مشاهده نمود.
 • جلوه ای جذاب را به سرویس هدیه کرده و از همه مهمتر اینکه به سرعت قابل نصب و استفاده خواهند بود.

فروشگاه فروش روشویی فانتزی

فروشگاه فروش روشویی فانتزی روشویی فانتزی به دلیل اینکه سنخیت بیشتری را با دکوراسیون های امروزی داشته و ظاهری چشمگیرتر را نسبت به روشویی های ساده به رخ می کشاند، دارای اهمیت بیشتری بوده و اگر نگاهی به خانه های امروزی بیندازید، خواهید دید که بیش از نیمی از آنها از این مدل روشویی ها برخوردار می باشند.

در هر حال اگر تصمیم نهایی خود را جهت سفارش انواع روشویی فانتزی گرفته اید، می توانید با اقدام از طریق بزرگترین فروشگاه فروش روشویی همچون این مجموعه، سریعاً وارد عمل شده و در نهایت از روشویی هایی با این مشخصات بهره مند شوید:

 • انواع روشویی فانتزی شیک و ممتاز
 • انواع روشویی فانتزی شیشه ای، چینی، بتنی و سنگی در زیباترین اشکال ممکن
 • روشویی های فانتزی دیواری، پایه دار و کابینتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.