مرکز خرید روشویی صفحه ای

در معماری مدرن اهمیت خاصی به چیدمان و نوع لوازم مورد نیاز سرویس های بهداشتی می دهند. انتخاب روشویی مناسب و ایده آل می تواند نقش مهمی در دکوراسیون سرویس بهداشتی داشته باشد. روشویی صفحه ای یکی از جدید ترین و مدرن ترین مدل های روشویی است که با طراحی خاصی تولید و در اختیار بازار فروش قرار می گیرد. مرکز خرید روشویی صفحه ای برای جذب مشتری بیشتر جدیدترین طرح های این نمونه روشویی را در معرض فروش قرار می دهد.

مرکز خرید روشویی صفحه ای

مشخصات روشویی صفحه ای تمام سنگ

مشخصات روشویی صفحه ای تمام سنگ با توجه به فضای مورد نظر برای نصب روشویی از انواع مختلف روشویی می توان استفاده کرد. غالبا از روشویی صفحه ای برای فضاهای کوچک‌ سرویس های بهداشتی استفاده می کنند. چرا که این نوع روشویی فضای کمی را اشغال می کند.

روشویی صفحه ای با استفاده از متریال های مختلفی تهیه می شود که نوع تمام سنگ آن به دلیل ویژگی خاصی که دارد بهترین گزینه می باشد.

از مشخصه های روشویی تمام سنگ نصب آسان این نمونه روشویی دیواری می باشد.

استفاده از سنگ مرمر، گرانیت و کریستال در تهیه این روشویی جذب آب را به پایین ترین حد می رساند.

دوام و ماندگاری بالای روشویی سنگ از موارد دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.

شست و شوی آسان و مقاومت در برابر مواد شوینده نیز از مشخصات روشویی صفحه ای تمام سنگ است.

این روشویی به صورت لبه دار، بدون لبه، پایه دار و کاسه ای تولید و به بازار فروش عرضه می شود.

از این نمونه روشویی بیشتر برای هتل ها، ادارات و مکان های عمومی استفاده می شود. نوع فانتزی و لاکچری روشویی سنگی زیبایی و جلوه بی نظیری به  دکوراسیون فضای سرویس های بهداشتی می دهد.

فروشنده انواع روشویی صفحه ای

فروشنده انواع روشویی صفحه ای تولید انواع روشویی صفحه ای در کشورمان با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین متریال صورت می گیرد.

در تهیه این نمونه روشویی از طرح ها ساده و کلاسیک همچنین طرح های مدرن برای سبک های مختلف سازه استفاده شده است. فروشنده انواع روشویی صفحه ای نمایندگی فروش تولیدات برند تولید کننده این محصول را برعهده گرفته است.

فروشنده این محصول پخش و توزیع روشویی صفحه ای را به سراسر کشور به صورت عمده انجام می دهد.

به دلیل عرضه مستقیم قیمت فروش روشویی صفحه ای در این مراکز با قیمت تولید شده در کارخانه صورت می گیرد.

در واقع فروشنده این نمونه روشویی با سود کمتر قصد دارد فروش بیشتر تولیدات این محصول را بالا برده و رضایت مشتریان بیشتری را کسب کند. برخی فروشندگان نیز با فروش اقساطی به مشتریان ثابت خود و تخفیفات ویژه ای که می دهند، فروش بیشتر تولیدات خود را رقم می زنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.