مرکز خرید روشویي كابينت دار

روشویي كابينت دار یک ظرف یا کاسه ای است که از جنس پرسلن، شیشه، فلز، سنگ طبیعی یا پلاستیک ساخته شده و برای جمع آوری آب در نظر گرفته شده است. کابینت آن نیز برای نگهداری برخی وسایل بهداشتی استفاده می شود. قصد تهیه این نوع سینک را دارید؟ با مرکز خرید روشویی کابینت دار ما تماس حاصل نمایید.

مرکز خرید روشویي كابينت دار

مشخصات روشویي كابينت دار ضدآب

مشخصات روشویي كابينت دار ضدآب در روشویي كابينت دار ضدآب در پایین ترین نقطه شکافی وجود دارد که از طریق آن آب می تواند از طریق یک مجرا به فاضلاب تخلیه شود. یک شیر آب در بالا یا لبه ی ظرفشویی وجود دارد که از آن می توان آب سرد و غالباً آب گرم گرفت. دستشویی معمولاً روی یک دیوار یا ستون نصب می شود. برخی از دستشویی ها بخشی از کابینت کامل حمام است. معمولاً در بالای دیوار یک آینه وجود دارد. سینک ظرفشویی برای شستن دستها ، مسواک زدن دندانها ، انجام یک شستشوی ساده دست ، اصلاح ، آرایش ، شانه کردن موها و موارد مشابه از آن استفاده می شود.

بسیاری از دستشویی ها دارای سوراخی در قسمت بالا و افقی هستند که برای نصب شیر در نظر گرفته شده است. غالباً شیر آب میکسر انتخاب می شود که به لوله های سرد یا شیلنگ های انعطاف پذیر با آب سرد و گرم وصل می شود. طیف گسترده ای از شیرهای طراحی یک دکمه برای این برنامه در دسترس است. از نظر برخی ، این نطفه جداگانه از بدنه شیر آب مخصوصاً در انواع دیواری نصب شده است. سوراخ تخلیه را می توان در صورت دلخواه با یک فیش بسته کرد تا آب در کاسه جمع شود. این می تواند یک درپوش لاستیکی شل یا یک تاسیسات یکپارچه باشد ، عملکرد آن پس از آن در شیر یا در نزدیکی شیر واقع شده است. دستشویی ها برای جلوگیری از جاری شدن سیل مجهز به دهانه سرریز هستند. gooseneck نیز به عنوان طراحان مدرن تبدیل شده است ، زیرا معمولاً در نمای معمولی نصب می شود ، اما برخی از طرح ها شامل یک ستون پشتیبان است که قسمت زیر را از منظره پنهان می کند. یک روند قرن بیست و یکم این است که دستشویی های سست (معمولاً از پرسلن ساخته شده) در محل کار یا مبلمان قرار داده می شوند.

دستشویی های بزرگتر در اتاق دوش ، حمام ، اتاق خواب و اتاق مهمان استفاده می شود ، کوچکتر در گاراژ یا توالت ، در این موارد شیر معمولاً فقط آب سرد را تأمین می کند و بیشتر از آن به عنوان دستشویی استفاده می شود.

شرکت عرضه روشویي كابينت دار

شرکت عرضه روشویي كابينت دار اگر یک سینک می خواهید که به طور مستقیم بر روی دیوار نصب شده و سینک بدون کانتر باشد، بهترین گزینه مدل کابینت دار است. آنها برای حمام های کوچک و توالت ایده آل هستند زیرا دامنه بصری بیشتری می بخشند. به دنبال تهیه این روشویی هستید؟ شرکت عرضه روشویي کابینت دار ما اقدام به توزیع این محصولات با بهترین کیفیت و قیمت نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات، استعلام قیمت آن ها و ثبت سفارش و خرید روشویی کابینت دار با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.