مرکز خرید توالت ایرانی مشکی

توالت های ایرانی مرسوم اکثرا از جنس سرامیک و چینی هستند ولی اخیرا نوعی از آن وارد بازار شده است که از نوع فولادی می باشد یعنی در کارخانه هایی پیشرفته متالورژی ورق فولادی تولید می شود و روی آن یک لایه رنگ اعمال می شود اما پر کاربرد ترین رنگ که برای دکوراسیون استفاده می شود رنگ مشکی است. انجام عملیات گفته شده به تولید توالت ایرانی مشکی می انجامد.مرکز خرید توالت ایرانی مشکی

طریقه نصب سنگ توالت ایرانی

طریقه نصب سنگ توالت ایرانی توالت ها به انواع ایرانی و فرنگی تقسیم می شوند که نوع ایرانی قطعا در همه خانه ها وجود دارند ولی توالت های فرنگی بیشتر در خانه های بزرگ تعبیه می شوند. در ابتدا باید دیوار چینی، لوله کشی و قیرگونی انجام گردد. سپس سنگ توالت را نصب می کنیم سپس اطراف آن را برای نصب سرامیک کف سیمانکاری و زیرسازی میکنیم. و اما برای نصب سنگ توالت باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

  • بهتر است با زاویه 90 درجه نسبت به قبله ساخته شود.
  • مکان خروجی را با لوله فاضلاب فیت نمایید طوری که داخل لوله فاضلاب رود و در صورت جواب ندادن کف مقداری لوله داغ کرده و اضافه نمایید. در ضمن برای اینکه ماسه و ملات از درز ها نفوذ نکند فضا های خالی اتصال را با ملات سفت یا گونی نخی بپو شانید.
  • لوازم پشت کاسه توالت مانند توپی و عصایی فلاش تانک را اندازه و با چسب پولیکا نصب نمایید.
  • سطح کاسه را با کمک تراز و شمشه تراز نمایید در ضمن برای راحتی و بهداشت بیشتر کمی کاسه را به سمت خروجی فاضلاب شیب دهیم. کاسه توالت را با یکی از دیوار ها که زاویه دید بالایی دارد با کمک متر سرو ته زده تا خوش نما تر شود و کج نباشد.

مرجع فروش توالت ایرانی مشکی

مرجع فروش توالت ایرانی مشکی کاسه توالت های ایرانی از سایز ها و گودی های مختلف برخوردارند که اندازه معمول آنها ۴۸*۶۵ میباشد و گودی آنها از ۱۲ تا ۲۶ سانت میباشد که هر چقدر گودتر باشند بهداشتی تر و اصولی تر است و نوع های درجه یک آنها هم دارای زوایای گونیا تر، ترازی سطح بهتر، و لعاب بهتر هستند. نوعی از ورق ها که با پوشش زیر رنگی به نام فسفاته کروماته به فروش می رسند مرغوبیت و به تبع قیمت بالا تری دارند، دلیل این امر این است که در این حالت چسبندگی رنگ به ورق بیشتر بوده و احتمال پریدگی آن به صفر می رسد و دوام بیشتری دارد. برخی از مراکز مرجع فروش توالت واسطه های فروش را حذف کردند و به همین دلیل کالا را با قیمت کمتری ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.