مرجع خرید توالت فرنگی ثابت دیواری

یک نوع از توالت فرنگی هایی که امروزه از لحاظ ساختاری از محبوبیت بیشتری نسبت به توالت فرنگی های معمولی یا زمینی برخوردار است؛ توالت فرنگی ثابت دیواری می باشد، زیرا علاوه بر زیبایی، از حجم و ابعاد کوچکتری نسبت به توالتهای زمینی برخوردار است که موجب می شود فضای بیشتری از سرویس را در اختیار شما قرار دهد.مخزن این گونه از توالت فرنگی ها، در دوران ساخت در داخل دیوار سرویس بهداشتی قرار میگیرد و این توالت ها بر روی شاسی مخزن پیچ می گردند.

مرجع خرید توالت فرنگی ثابت دیواری

انواع توالت فرنگی ثابت کدام است؟

انواع توالت فرنگی ثابت کدام است؟ سرويس بهداشتی  بخش مهمی از خانه است و در زیبایی آن  نقش چشم گیری دارد. توالت های فرنگی بر اساس سلیقه شخصی در طرح های متفاوتی تولید می شود، از محبوب ترین و بهترین انواع آن می توان به مدلهای مربع و گرد اشاره کرد.توالتهای فرنگی ازنظر سایز و اندازه از استانداردهای خاص خود تبعیت میکند. رایج ترین جنس آن به لحاظ رعایت بهداشت فردی، سرامیک با لعاب است.  بعضی از توالت های فرنگی از ورقهای استیل نیز ساخته می شوند که  مصارفی خاص مانند داخل کابین هواپیما، مکانهای عمومی پر رفت آمد و… دارند.رنگ بیشتر توالت فرنگی ها سفید است ولی بنا به در خواست مشتری می تواند در رنگ های دیگر هم وجود داشته باشد. در مطلب زیر در مورد انواع توالت فرنگی ثابت میگوییم و به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم:

توالتهای فرنگی زمینی به سه نوع تقسیم می شود:

توالتهای فرنگی زمینی یک تکه :توالت فرنگی های یک تکه به توالت فرنگی هایی می گویند که مخزن آن  و پن صورت یک تکه قالب گیری شده اند. از نظر ساختاری از وزن بیشتری برخوردار خواهند بود و لوله فاضلاب از جنس سرامیک ساخته شده است.

توالت فرنگی زمینی دو تکه :توالتهای فرنگی دوتکه اکثرا توالتهای اروپایی هستند که مخزن و پن به صورت جدا گانه از هم قرار دارند و در موقع نصب به یکدیگر نصب میگردد. به این لحاظ این نوع از توالت فرنگی ها فضای کمتری را اشغال میکنند.

توالت فرنگی  پشت به دیوار :به نوعی از توالت فرنگی گفته می شود که فلاش تانک آن به صورت مخفی داخل دیوار است و پن توالت فرنگی روی زمین و به دیوار اتصال دارد. مزیت این توالت فضای کمتری میگیرد، زیبایی بیشتر و نیز بهداشت بالاتر نسبت به فرنگی های معمولی دارد.

توالت فرنگی دیواری: ابعاد و سایز کوچکی نسبت به توالتهای فرنگی دیگر دارد و به راحتی زیر توالت را می توان شست و شو و تمیز کرد. تمام لوله ها و اتصالاتش داخل دیوار است و نمونه جدید توالت فرنگی است.

شرکت پخش توالت فرنگی ثابت دیواری

شرکت پخش توالت فرنگی ثابت دیواری شرکت های زیادی در ساخت و پخش توالت فرنگی فعاایت دارند؛ شما باید توالت فرنگی خود را بر اساس قد و وزن و راحتی خودتان انتخاب کنید و آن را خریداری نمایید. جنس و لعاب توالت ها متفاوت است ؛ صرفا اگر قیمت توالت فرنگی که انتخاب کردید پایین بود شاید  این امر نشانه وجود عدم استاندارد های موجود در توالت و رنگ و جنس و لعاب آن است .شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از شرکت های پخش و قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.