مرجع خرید توالت ایرانی سرامیک

توالت ایرانی سرامیکی در مدل ها و طرح های گوناگون و ابعاد متفاوت تولید می شود که نمونه های مختلف آن در مرکز خرید قابل مشاهده و خریداری است. سبک زندگی ایرانیان و فرهنگ آنان استفاده از توالت هایی را موجب شده است که با انواع توالت های فرنگی تفاوت قابل ملاحظه ای داشته و کاملا از آن قابل تمایز است. امروزه نمونه های مختلفی از این کالا تولید می شود که هر کدام از جهاتی با هم شباهت و از جهاتی دیگر تفاوت دارند.مرجع خرید توالت ایرانی سرامیک

راهنمای انتخاب سنگ توالت ایرانی

راهنمای انتخاب سنگ توالت ایرانی انتخاب سنگ توالت ایرانی اگر چه در نگاه اول ممکن است کاری ساده به نظر آید اما در این زمینه قابل ذکر است که جهت خرید یک سنگ مناسب برای توالت توجه به نکاتی چند حائز اهمیت است. این نکات عبارتند از:

جنس سنگ و کیفیت آن که از موارد مهم در این زمینه به شمار می رود. عموم سنگ توالت های ایرانی از جنس چینی بهداشتی بوده که خود به درجات مختلفی تقسیم می شود. تفاوت بین انواع این چینی ها در میزان ضریب جذب آب بوده که در صورتی که از میزان استاندارد برخوردار نباشد موجب ایجاد بوی بد و همچنین آلودگی های مختلف در سنگ می شود. دسته ای از چینی ها هستند که میزان جذب آب کمتری داشته و به همین دلیل از انواع محکم و با دوام به شمار می روند. این دسته از چینی ها را زجاجی می نامند. 

مورد دیگر نوع لعاب به کار رفته در پوشش سنگ است که لازم است از ضخامت لازم برخوردار باشد. در غیر این صورت سنگ از استحکام لازم برخوردار نخواهد بود و ظاهری نامناسب و مات خواهد داشت. از طرفی در برابر شستشو مقاومت خود را از دست می دهد.

نوع طراحی توالت نیز از موارد دیگری است که لازم است مورد توجه قرار گیرد. در این زمینه سنگ هایی ساخته می شوند که بر طبق اصول ارگونومی بدن طراحی شده و کمترین فشار را به ستون فقرات و زانو و مچ وارد می سازند. 

ابعاد سنگ توالت نیز لازم است با توجه به فضای در اختیار انتخاب شده و در صورت خرید سایر تجهیزات مرتبط از هماهنگی لازم برخوردار باشد.

مرکز فروش توالت ایرانی سرامیک

مرکز فروش توالت ایرانی سرامیک فروش توالت ایرانی سرامیکی در مرکز فروش آن از طریق معرفی نمونه های مختلف با درجه کیفی متفاوت صورت می گیرد.

این تجهیزات از نظر نوع چینی به کار رفته و همچنین سایز و ابعاد آن متفاوت بوده و بر این اساس قیمت فروش هر کدام نیز با انواع دیگر از نظر جنس و کیفیت فرق خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.