مراکز فروش روشویی لاکچری

سرویس بهداشتی از جمله مکان های پر رفت و آمد است که از اجزای زیادی تشکیل شده است. مهمترین این اجزا روشویی لاکچری نام دارد که در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید می شود. هر مدل مختص مکان و فضایی خاص بوده که برای عملکرد بهتر باید در جای خود نصب شود. این مدل های پایه دار بسیار شیک و زیبا هستند و سطحی صاف و صیقلی دارند که به صورت تکی و عمده در بازارها به فروش می رسند. 

مراکز فروش روشویی لاکچری

انواع روشویی کابینتی لاکچری

انواع روشویی کابینتی لاکچری

در بازار انواع روشویی کابینتی لاکچری موجود می باشد که هر کدام مصارف خاص خود را دارند.‌ از نمونه های پر مصرف این تولیدات می توان به ۲ مدل زیر اشاره کرد. 

  1. پایه کوتاه
  2. پایه بلند

نمونه پایه دار دارای ویژگی های مثبتی است که سبب برتری آن نسبت به نمونه های دیگر شده است. پایه ای که زیر آن تعبیه شده روشویی را به طور کامل نگه داشته و از افتادن آن جلوگیری می کند. علاوه بر این نمایی یکدست و زیبا دارد که هر دو به یکدیگر متصل هستند. این پایه بسیار محکم و بادوام بوده.

این مصنوعات در مدل های مختلف تولید می شوند و فضای داخل آن ها به گونه ای است که در زمان شست و شو آلودگی به بیرون ریخته نمی شود. سطحی صاف و صیقلی دارد که تمیز کردن ان با دستمال به راحتی انجام می شود و بلکه روی آن نمی ماند. هر چه سطح کیفی و جنس آن بالاتر باشد دوام و کارایی بیشتری دارد و مقاومت بالاتری در مقابل ضربه و مواد شیمیایی و… از خود نشان می دهد. 

شرکت تولید روشویی لاکچری

شرکت تولید روشویی لاکچری

این شرکت تولید روشویی را مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. مراحل تولید این لوازم در صنایع بسیار پیچیده است که نیاز به تجهیزاتی پیشرفته و نیروی انسانی مجرب و کارشناسان خبره دارد. این شرکت همسو با تحولات تکنولوژیک و فناوری های بروز سطح تولیدات خود را افزایش داده و توانسته در مدت زمان اندک بهترین تولیدات را داشته باشد.

اولین مرحله برای تولید انتخاب سنگی مقاوم و بادوام است که بتواند عمر طولانی داشته باشد و در اثر شست و شو و آبریزی های مداوم که در سرویس بهداشتی وجود دارد لعاب آن از بین نرود. این سنگ ها در سایزهای مختلف هستند و حتی می توان برای کوچکترین سرویس هم آن را انتخاب کنید. 

صیقل دادن و تبدیل آن به شکل دلخواه دومین مرحله کار است که ابتدا روشویی و بعد از آن پایه زیر آن ساخته می شود و این مدل از نمونه های ساده موجود می باشد که امروزه در همه جا دیده می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.