مراکز عرضه توالت ایرانی زمینی

یکی از عمده ترین محصولاتی که این روزها در مراکز عرضه و فروش انواع توالت مشاهده می کنیم، توالت ایرانی زمینی می باشد. این محصول همانگونه که از نام آن پیداست، مخصوص نصب کردن بر روی سطح زمین طراحی شده است و می توان گفت یکی از محصولاتی است که از زمان های بسیار دور مورد استفاده قرار می گرفته و این روند همچنان ادامه دارد. تمامی این نوع توالت ها دارای خروجی به داخل زمین بوده و در طرح های مختلفی تولید می گردند.

مراکز عرضه توالت ایرانی زمینی

جنس انواع توالت ایرانی زمینی

جنس انواع توالت ایرانی زمینی همانگونه که می دانید معمولاً از دو متریال به عنوان جنس انواع توالت ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها چینی می باشد و دیگری از سرامیک است.
هر کدام از دو متریال ذکر شده دارای لعاب های قدرتمندی هستند که میزان جذب آب بسیار کمی دارند و همین امر سبب شده است که محل انباشت آلودگی ها نگردند و به میکروب ها، باکتری ها و سایر آلودگی مجال رشد ندهند.
یکی از مهمترین نکاتی که در مورد جنس این توالت ها وجود دارد این است که اگر از نوع نامرغوب و بی کیفیت تولید شده باشند با جذب بالای آب باعث ایجاد بویی بسیار زننده و نامطبوع در سرویس بهداشتی می گردند و همین امر سبب شده است که بسیاری از کسانی که قصد نوسازی منزل خود را دارند و یا در حال بنا کردن ساختمان های جدید هستند، در هنگام خرید آن وسواس خاصی به خرج داده و سعی کنند از بهترین و عالی ترین برندهای موجود در بازار ، محصول مورد نظر خویش را خریداری نمایند.
لعاب های موجود روی سنگ های سرامیکی و چینی این توالت ها، به این سنگ ضخامت خاصی بخشیده و آن را در برابر ساییدگی و شستشوی مکرر مقاوم می نماید.

تولید سنگ توالت ایرانی زمینی

تولید سنگ توالت ایرانی زمینی همانگونه اشاره شد، تولید سنگ توالت در جهان و به خصوص در کشورمان ایران قدمتی طولانی دارد. اما این روزها بسیاری از شرکت ها و کارخانجاتی که در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند تمام سعی خود را بر این قرار داده اند تا این نوع سنگ ها را به گونه استاندارد طراحی و تولید کنند تا در اثر استفاده طولانی از آن، هیچگونه آسیبی برای ستون فقرات، کمر و زانوهای افراد به وجود نیاورد و به آنها آسیبی نزند.
حتی این روزها شاهد وجود نوع طبی آنها نیز در بازار هستیم که مخصوص افرادی طراحی شده اند که در قسمت زانو، کمر و یا اندام های داخلی بدن خود مانند روده و مثانه مشکلاتی دارند و استفاده از نوع ساده و عادی این توالت ها برای آنها سخت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.