لوله گازی 2 اینچ سبب ضربه به سر کارگر مشهدی و مرگ وی شد

خطوط لوله گازی 2 اینچ یا خطوط لوله گاز عمدتاً متعلق به شرکت‌های به اصطلاح متنوع انرژی است که ممکن است دارایی‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز غیرقانونی، کارخانه‌های فرآوری گاز و عملیات بازاریابی و بازرگانی گاز طبیعی و همچنین سایر شرکت‌های دولتی تحت نظارت را داشته باشند.

خطوط لوله گاز بخشی از سیستم حمل و نقل این عنصر است که از ایستگاه های فشرده سازی، خطوط لوله، ایستگاه های کنترل شهر و تاسیسات ذخیره سازی تشکیل شده است.

آنها یک عنصر اساسی هستند که بدون آن کل سیستم حمل و نقل نمی تواند هدف خود را که توزیع مناسب تقاضا برای گاز و همچنین ذخیره آن است، انجام دهد. لوله گاز به عنوان نوعی سیستم عروقی عمل می کند، به لطف شبکه لوله هایی که می تواند مشابه رگ های بدن انسان ایجاد کند.

خطوط لوله گاز طبیعی در درجه اول به عنوان وسیله ای برای انتقال گاز از میدان به مصرف کنندگان عمل می کند.

خطوط لوله برای انتقال گاز طبیعی تولید شده از میادین گازی، چه در تاسیسات خشکی و چه در تاسیسات دریایی از طریق سیستم های جمع آوری به شرکت های تجاری، مسکونی، صنعتی و تاسیساتی استفاده می شود.

لوله ها معمولاً از فولاد کربنی ساخته می شوند و اندازه آنها بسته به نوع لوله از 2 اینچ تا 56 اینچ قطر است. زیرساخت خط لوله که از میدان منابع نشات می‌گیرد از دو شبکه اصلی می‌آید: شبکه انتقال شبکه فشار قوی و شبکه توزیع شبکه فشار پایین که نوع خط لوله گاز مورد استفاده را تعیین می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.