قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار تهران

 توالت فرنگی یکی از لوازم ضروری در سرویس بهداشتی هر خانه ای است مخصوصا خانه هایی که در آن افراد مسن زندگی می کنند و همچنین استفاده از آن به افرادی که دچار ناراحتی هایی در ناحیه لگن و پاها هستند بسیار توصیه می شود.
قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار تهران بسته به انواع آن فرق می کند. مراکز و نمایندگی های معتبری در نقاط مختلف کشور و تهران فعالیت می کنند که می توانند خریدار را در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنند.قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار تهران

کاسه توالت فرنگی چه ویژگی هایی دارد؟

کاسه توالت فرنگی چه ویژگی هایی دارد؟کاسه توالت فرنگی چه ویژگی هایی دارد؟  پاسخ به این سوال می تواند کمک زیادی در امر خرید به خریداران نماید.هنگام استفاده از توالت ایرانی به دلیل نشستن بر روی دو زانوی خود به صورت مستقیم فشار بیش از حدی به زانو و مفاصل فرد سالمند وارد می شود که باعث آسیب به مفاصل و ستون فقرات می شود، در صورتی که این فشار در هنگام استفاده از توالت فرنگی وجود ندارد.
امروزه بیشتر افراد به استفاده از توالت فرنگی تمایل پیدا کردند، اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد خرید توالت فرنگی را دارید، در ادامه این مطلب با ویژگی های توالت فرنگی با ما همراه باشید. انواع کاسه توالت فرنگی دارای ویژگی های متفاوتی می باشند و از نظر شکل ظاهری کاسه به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
توالت فرنگی کشیده: توالت فرنگی کشیده به شکل بیضی است.

مهم‌ترین مزیت این نوع توالت فرنگی طول بیشتر آن، نسبت به توالت فرنگی گرد است که نشستن روی آن را راحت‌تر می‌کند. توالت‌های بیضی کمتر کثیف می شوند و بوی کمتری به فضا پخش می کنند، بنابراین توالت های با کاسه بیضی شکل معمولا مناسب تر هستند.
توالت فرنگی نیمه کشیده: این نوع کاسه توالت، اندازه و ظاهری بین توالت فرنگی کشیده و گرد دارد. عرض این نوع توالت فرنگی به اندازه‌ی توالت فرنگی گرد است، اما طول آن مقداری از توالت فرنگی گرد بیشتر است.
توالت فرنگی گرد: این نوع توالت فرنگی بسیار جمع و جور است به همین دلیل برای استفاده در فضاهای کوچک مناسبتر است.
قابل ذکر است که هر دوی این توالتها مزایا و معایب خود را دارند، لذا برای حفظ سلامتی فردی وجود هر دو در هر خانه ای لازم است. همچنین اگرچه ویژگی‌های یاد شده می‌توانند در انتخاب یک توالت فرنگی مفید باشند، اما در انتخاب و خرید یک توالت فرنگی خوب لازم است که به مشخصات دیگری نیز توجه کافی شود.

فرق کاسه توالت فرنگی با کاسه توالت ایرانی

فرق کاسه توالت فرنگی با کاسه توالت ایرانیدر انتخاب و خرید سرویس بهداشتی، معمولا سوالی که در ذهن خریداران ایجاد می شود این است که فرق کاسه توالت فرنگی با کاسه توالت ایرانی در چیست؟ و  کدام یک می تواند گزینه مناسب تری برای خرید باشد؟سرویس بهداشتی یکی از بخش‌های مهم ساخت و یا بازسازی ساختمان است. توالت فرنگی یکی از انواع توالتها است که شکل آن مانند صندلی است و همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، شکل کاسه آن به صورت دایره و بیضی می باشد. معمولا کاسه های بیضی از کاسه های گرد بلند تر هستند و راحتی بیشتری دارند. ارتفاع کاسه توالت فرنگی به طور کلی بین چهارده تا نوزده اینچ از سطح به بالا است.
کاسه های توالت ایرانی نیز انواع مختلفی دارد که نوع آبریز یا ریم توالت است. معمولا توالت‌های ایرانی در دو نوع ریم باز و ریم بسته تولید و عرضه می‌شوند. بیشترین فرق میان این توالت‌ها در بلندی و چگونگی نشستن بر روی آن‌هاست. افرادی که قصد خرید هر یک از این توالتها را دارند بهتر است پس از بررسی جوانب هر کدام  و بر اساس راحتی خود بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

طراحی مدرن کاسه توالت فرنگی

طراحی مدرن کاسه توالت فرنگیدر حال حاضر طراحی کاسه توالت فرنگی توسط طراحان و سازندگان تجهیزات بهداشتی انجام می گیرد و با برند های متفاوت به بازار عرضه می شود.
توالت های فرنگی در دو نوع دیواری و زمینی در بازار موجود هستند. توالت فرنگی دیواری به دلیل اینکه فضای آن بازتر از توالت های زمینی می باشد و در مقایسه با توالت های زمینی ابعاد کوچک تری دارد و فضای کمتری را اشغال می کند مورد استقبال بیشتری از طرف مشتریان قرار گرفته است.
نصب آنها به گونه ای است که شما فقط کاسه توالت را می بینید که بر روی شاسی مخزن نصب شده در حالی که مخزن در دیوار سرویس بهداشتی قرار دارد. با استفاده از سیفون و کلیدهایی که روی دیوار نصب شده است می توان عمل تخلیه را انجام داد.در مقابل توالت فرنگی زمینی خود در انواع یک تکه، دو تکه و پشت به دیوار به بازار ارائه می شوند.
در ساخت توالت های یک تکه زمینی مخزن و نشیمن به شکل یک تکه ساخته شدند. وزن این توالتها با توجه به نوع طراحی خود بیشتر از سایر توالتها است. توالت فرنگی زمینی دو تکه دارای مخزن و نشیمن مستقل است که در هنگام نصب به یکدیگر متصل می شوند.
توالت فرنگی زمینی پشت به دیوار نیز این گونه است که تنها نشیمن آن روی زمین قرار می گیرد و به دیوار نصب می شود. در مقایسه با دو نوع دیگر توالت فرنگی زمینی، این نوع توالتها فضای کمتری اشغال می کنند و زیباتر هستند. نصب این مدل توالت آسان تر و تمیز کردن آن راحت تر است اما قیمت آن بالاتر می باشد.
توالت فرنگی های مدرن را می توان به دیوارهای پیش ساخته متصل نمود و از زیبایی و کارکرد خوب آنها بهره برد. همچنین این توالتها به دلیل اینکه در اندازه های متنوع طراحی می شوند برای نصب مشکل زیادی را به وجود نمی آورند، و زیبایی فضا را دوچندان می کنند.

قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار

قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار  توالت فرنگی در مدل های گوناگون توسط تولید کنندگان مختلف با برند های گوناگون ساخته شده و به مشتریان عرضه می شود. اما سوالی که مطرح است این است که قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار به چه صورت است؟در بازارهای فروش مدل های مدرنتر قاعدتا قیمت بالاتری دارند و عمر آنها نیز طولانی تر است. در مقابل مدلهایی که قدیمی تر هستند و یا کیفیت پایین تری دارند قاعدتا از قیمت پایین تری نیز برخوردار هستند و ممکن است در مدت زمان کوتاهی دچار آسیب شوند.
لذا برای اطلاع از قیمت کاسه توالت فرنگی در بازار کنونی می توان با مراجعه به فروشندگان مجرب، لیست قیمت را از آنها تهیه کرد تا بتوان یک محصول با کیفیت را با نازلترین قیمت خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.