قیمت فروش توالت فرنگی کوچک

توالت فرنگی محصولی است با کیفیت و کاربردی که برای استفاده در تمامی سرویس بهداشتی های مکان های مختلف از جمله مکان های مسکونی، تجاری، هتل ها و… مناسب می باشد.  قیمت فروش توالت فرنگی کوچک با توجه به کاربرد و کیفیت آن برای مشتریان بسیار مناسب می باشد. مشتریان گرامی برای آگاهی و اطلاع یافتن از قیمت فروش توالت فرنگی کوچک می توانند به سایت اینترنتی تبلیغ و عرضه این محصول مراجعه نموده و محصولی با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری نمایند‌. 

قیمت فروش توالت فرنگی کوچک

ابعاد استاندارد توالت فرنگی

ابعاد استاندارد توالت فرنگی توالت فرنگی ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. اما نکته مهم در تولید این محصول ابعاد آن است که می بایست طبق ابعاد استاندارد تعیین شده تولید گردد. 

ابعاد استاندارد توالت فرنگی ها با توجه به عوامل و شرایط خاصی تعیین می گردد. این ابعاد با توجه به نوع مدل و طرح، سایز توالت فرنگی و مکان مورد استفاده از این محصول تعیین می گردد. 

انواع توالت فرنگی با مدل های متنوع و شیک در اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد اما به طور کلی ابعاد توالت فرنگی مشخص بوده و طبق استاندارد های مربوطه و یکسان تولید می شوند. 

ابعاد استاندارد توالت فرنگی هایی که در داخل کشور برای مصارف داخلی تولید می شوند با توجه به شرایط مختلف، خصوصیات فیزیکی و ظاهری مردم و نیاز آن ها تعیین می گردد. 

توالت فرنگی با مدل یک تکه یکی از انواع این محصول می باشد که  دارای مخزن و کاسه توالت فرنگی متصل به هم می باشد. این نوع توالت فرنگی ها در اندازه ی ۵۳ تا ۷۸ سانتی متر طول و عرضی متناسب  با توجه به مدل و مکان نصب آن دارا می باشد. هم چنین ارتفاع این توالت فرنگی ها از سطح زمین در اندازه طبق استاندارد های خاص و تعیین شده می باشد، و عمق آن نیز با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. 

توالت فرنگی مدل دو تکه یک مدل دیگر از این محصول است که دارای مخزن و کاسه توالت جداگانه بوده و به صورت دو تکه جدا از هم می باشد.  ارتفاع این توالت فرنگی ها از مدل قبلی که توضیح داده شد بیشتر می باشد. سایر ابعاد طول و عرض آن مشابه توالت فرنگی با مدل یک تکه می باشد. این ابعاد نیز طبق استاندارد، تحت عوامل و شرایط مختلف تعیین می شود. 

توالت فرنگی های دیواری نیز مدل دیگری از این محصول است که بدون پایه بوده و بر روی دیوار نصب می شود. ارتفاع کاسه این نوع توالت فرنگی ها نیز بر حسب سانتی متر با توجه به فضای سرویس بهداشتی و سایر عوامل تعیین و نصب می گردد. 

شرکت عرضه توالت فرنگی کوچک

شرکت عرضه توالت فرنگی کوچک شرکت عرضه توالت فرنگی کوچک بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در مدل ها و طرح های متنوع برای مشتریان عرضه نموده و به فروش می رساند. 

شرکت عرضه توالت فرنگی کوچک محصولات خود را تحت بهترین شرایط با قیمت مناسب عرضه نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.