قیمت روز کاسه توالت شیب دار

یکی از نقاط کلیدی هر ساختمان و بنایی، سرویس بهداشتی آن می باشد که دارای اجزاء مختلفی بوده که یکی از آنها کاسه توالت است. کاسه توالت تنوع بسیار زیادی دارد. پس شما به منظور اطلاع از قیمت روز کاسه توالت شیب دار می بایست ابتدا انواع کاسه توالت را درست بشناسید و سپس فروشگاه های معتبر عرضه کننده این محصولات و نمایندگی عرضه شرکت ها را پیدا کرده و از آنها استعلام انواع قیمت کاسه توالت را بگیرید. برخی سازندگان ساختمانی معروف با شرکت های تولید کننده کاسه توالت قرارداد امضا می کنند و در پروژه های عظیم خود فقط از کاسه توالت این شرکت ها استفاده می کنند که در این صورت هم کیفیت مطلوب خواهد بود هم قیمت تمام شده. برای شناخت این محصول و اطلاع از لیست قیمت کاسه توالت با ما در ادامه همراه باشید.

قیمت روز کاسه توالت شیب دار

دانستنی هایی درباره کاسه توالت شیب دار

دانستنی هایی درباره کاسه توالت شیب داربرای تجهیز یک سرویس بهداشتی ابتدا باید به جمع بندی برسید که به دنبال چه محصولی هستید؟ توالت ایرانی یا توالت فرنگی. چرا که امروزه در کشور به دلیل افزایش میانگین سنی جمعیت کشور و در نتیجه افزایش سالخوردگان، در اکثر واحدهایی که جدیدا ساخته می شوند یا سرویس فرنگی جداگانه وجود دارد یا از مدل سیار سرویس فرنگی استفاده می شود.

حال که به این نتیجه رسیده ایم که می خواهیم کاسه توالت شیب دار تهیه کنیم ابتدا می بایست جنس های مختلف آن را شناخته و سپس هرکدام از شرکت های در حال تولید کاسه توالت شیب دار را ارزیابی کنیم. جنس بدنه کاسه توالت ها اغلب زجاجی یا نیمه زجاجی است. زجاجی درصد جذب آب کمتر از یک درصد و نیمه زجاجی درصد جذب آب بین 3 تا 14 درصد دارد. و اما درباره طراحی کاسه توالت، جدیدا مدلی در بازار عرضه شده است که به آن کاسه توالت طبی می گویند. طراحی این کاسه توالت به این گونه است که یک شیب مختصر در طول کاسه توالت وجود دارد که به همراه ارتفاع مناسبی که محل قرار گرفتن پا ها از سنگ دستشویی پیدا می کند، در مجموع باعث کاهش فشار به کمر و پای انسان می شود. طبیعی است که این محصول به افرادی توصیه می شود که از سلامت نسبی در پا و کمر برخوردار هستند. افرادی که دارای درد در نواحی مختلف پا و زانو و همچنین کمر هستند می بایست از محصول توالت فرنگی طبی استفاده کنند که شرح آن در مطلب جداگانه ای قرار خواهد گرفت.

جدیدترین مدل کاسه توالت شیب دار

جدیدترین مدل کاسه توالت شیب دارهر روز که می گذرد نیاز جامعه به رفاه و آرامش نسبت به قبل افزایش می یابد. تولید کنندگان در هر صنعتی می کوشند تا محصولی سهل الوصول و دارای کاربری آسان را برای مشتریان تولید کنند و این نیاز سنجی بازار مصرف یکی از پارامتر های کلیدی همه ی کسب و کار ها در همه جای جهان می باشد. سیر تولید انواع کاسه توالت می تواند گواه بر این مدعا باشد که همه چیز مبتنی بر نیاز مشتری و فرهنگ داخلی است. کاسه توالت های صد سال گذشته با کاسه توالت های فعلی تفاوت های عمده ای پیدا کرده اند.

جدید ترین مدل های کاسه توالت ایرانی به کاسه توالت شیب دار معروف هستند که اصطلاحا به آنها طبی می گویند و طراحی شیب آنها به گونه ای صورت می گیرد که کمترین فشار به کاسه زانو و کمر وارد شود.

تفاوت دیگر مدل های جدید کاسه توالت شیب دار در ریم بسته یا ریم باز بودن آنهاست. ریم در واقع کانال آبی است که دور کاسه توالت قرار می گیرد و هنگام استفاده از سیفون یا فلاش تانک آب وارد کاسه توالت می شود و شست و شو اتفاق می افتد. در مدل هایی که کانال ریم بسته است، سوراخ هایی را در نقاط مختلف کاسه ایجاد می کنند و هنگام استفاده از فلاش تانک آب با فشار بیشتری وارد کاسه می شود و شست و شوی مناسب تری اتفاق می افتد و طبیعتا مصرف آب نیز در این مدل بیشتر خواهد بود.

مراحل تولید کاسه توالت شیب دار

مراحل تولید کاسه توالت شیب دارمانند اکثر صنایع تولیدکننده، این محصول نیز ابتدا قالب گیری می شود و قالب مناسب برای آن تولید می شود. معمولا این قالب ها گچی هستند و طول عمر کوتاهی دارند. حداکثر یک فصل عمر می کنند.

قالب ها معمولا از سوراخ هایی تشکیل شده اند که مایع تشکیل دهنده جنس اصلی بدنه کاسه توالت را از آن طریق وارد قالب می کنند که در بالا گفته شد جنس کاسه توالت ها اکثرا زجاجی و نیمه زجاجی است. پس از تزریق محلول به قالب، هر وقت که سفت شد و اصطلاحا خودش را گرفت، آن را از قالب جدا می کنند و پس از اصلاح، آن را به قسمت کنترل کارگاه می فرستند تا ابعاد و نقاط مختلف آن را اندازه گرفته و مورد بررسی قرار بدهد.

پس از چک کنترل اولیه، محصول مجددا مورد نظافت قرار گرفته و به قسمت بسته بندی منتقل می شود. پس از بسته بندی نیز به انبار منتقل شده و موجودی جدید به انباردار گزارش می شود.

قیمت روز کاسه توالت شیب دار در ایران

قیمت روز کاسه توالت شیب دار در ایراندر شهر تهران هر قسمتی از شهر معمولا بازار محصول خاصی می باشد. مثلا در شرق تهران محله میدان شهدا خیابان زرین نعل اکثر مغازه ها فروشنده سینک و کاسه توالت و شیرآلات و… هستند. یک راه استعلام و تهیه کاسه توالت شیب دار همین مراجعه به بازار های محلی این محصولات است. این مراجعه اغلب توسط خریداران شخصی اتفاق می افتد. یعنی اگر به دلایلی مجبور به تعویض کاسه توالت خانه خود هستید بهتر است به همین بازار ها مراجعه کنید. اما اگر خرید شما عمده است و به عنوان سازنده ساختمان به دنبال یک جنس مناسب و با قیمت به صرفه هستید، می بایست به نمایندگی ها و دفاتر شرکت های تولید کننده این محصولات مراجعه کنید تا از قیمت روز کاسه توالت شیب دار در ایران مطلع شوید. این نمایندگی ها همه مدل های تولید شده توسط شرکت را در معرض نمایش قرار داده و کاتالوگ نیز در فروشگاه برای آگاهی بیشتر مشتریان عمده قرار داده اند.

راه دیگر استعلام قیمت روز کاسه توالت شیب دار در ایران مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر و دارای نماد الکترونیکی هستند. البته این استعلام قیمت بیشتر به درد خرید شخصی می خورد و اگر شما سفارش بزرگی دارید بهتر است همان راه بالا را امتحان کرده و به شرکت های معتبر تولید کننده این محصولات مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.