قیمت خرید روشویی گرد

قیمت خرید روشویی گرد بسته به نوع برند، جنس، کیفیت و شرایط بازار متفاوت می باشد. یکی از وسایلی که در تمام سرویس های بهداشتی وجود دارند روشویی ها می باشند. در گذشته روشویی ها در یک تا دو مدل تولید می شدند. اما امروزه ما شاهد تولیدات متنوعی از این کالا ها هستیم و می توانیم به وسیله آن ها دکوراسیون منزل خودمان را شیک و فوق العاده کنیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت خرید روشویی گرد

جنس انواع روشویی گرد

جنس انواع روشویی گرد جنس انواع روشویی گرد شامل گزینه های زیر می شوند: 

  • جنس گرانیت
  • جنس چینی
  • جنس سرامیک 

از انواع مدل های روشویی ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • روشویی پایه دار : این نمونه روشویی ها از قدیم الایام تا به امروز در تمام خانه های ایرانی وجود داشته اند. لوله ها و شیر های این روشویی کاملا روکار می باشند. به خاطر همین بهترین گزینه برای لوله کشی های روکار می باشند. این مدل ها در اندازه های متنوعی تولید می شوند. بنابرین شما بدون نگرانی از کمبود فضا می توانید از این مدل ها استفاده کنید.
  • روشویی پایه دار چینی : این نمونه در مقایسه با دیگر متریال ها قیمت ارزان تری دارد. چون نسبت به سنگ روشویی استحکام کمتری دارد و در طرح و مدل های متنوع هم تولید نمی شوند. ولی نسبت به سنگ روشویی تمیز کردن آن به راحتی انجام می شود.
  • روشویی پایه دار سنگی: این نمونه ها استحکام بالای دارند و مدل های که از سنگ مرمر هستند بهترین گزینه محسوب می شوند. این روشویی ها با گذشت زمان رنگ خود را از دست نمی دهند.
  • روشویی پایه دار کابینتی : این مدل ها چندین سالی است که در حال تولید و استفاده می باشند و همان طور که از نامشان پیداست دارای کابینت می باشند و ما می توانیم وسایلی که در سرویس بهداشتی هستند مانند مایع دستشویی، حوله و مایع سفید کننده را داخل آن ها بگذاریم. این ها نسبت به مدل های چینی و سنگی سبک تر می باشند و در طرح و مدل های متنوعی تولید می شوند.
  • روشویی دیواری: این نمونه ها همان طور که از نامشان پیداست روی دیوار نصب می شوند و می توانیم ارتفاع آن ها را مطابق با قد خود تنظیم کنیم. برای سرویس بهداشتی های کوچک که با کمبود جا مواجهه هستند بهترین گزینه می باشند. علاوه بر این ها به خاطر این که زیر این روشویی خالی می باشد افراد معلول می توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند. این مدل ها چون پایه ندارند از جرم دور پایه هم خبری نیست به خاطر همین به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.

مرجع فروش روشویی گرد

مرجع فروش روشویی گرد

مرجع فروش روشویی گرد توانسته با عرضه این نوع کالا در آمد خوبی را کسب کند. برای نگهداری روشویی توصیه می شود به هیچ عنوان از جرم گیری های اسیدی قوی برای شستن آن ها استفاده نشود و فقط از مایع سفید کننده یا مایع ظرفشویی برای شستن آن ها استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.