قیمت خرید روشویی کاسه ای

برای داشتن یک سرویس بهداشتی مجهز، نیازمند وسایل و ابزارآلاتی هستیم که علاوه بر کارایی و کیفیت دارای ظاهر و نمای فوق العاده ای نیز باشد. روشویی کاسه ای از وسایلی می باشد که با قرار دادن آن در توالت و یا حمام می توان از آن استفاده های لازم را برد. قیمت این کالا در جنس ها و مارک های مختلف با نرخ های متفاوتی به دست مشتریان عمده و یا جزئی می رسد.

قیمت خرید روشویی کاسه ای

مشخصات انواع روشویی کاسه ای

مشخصات انواع روشویی کاسه ای

روشویی در نمونه اشکال مختلفی در بازار وجود دارد که مشتری می تواند بر حسب سلیقه و همچنین دکوراسیون سرویس بهداشتی، آن را تهیه نماید. یکی از انواع مدل های روشویی، به شکل کاسه ای است که از نظر شکل و همچنین کارایی، طرفداران زیادی دارد.

جالب است بدانید که روشویی کاسه ای خود نیز دارای مدل ها و جنس های گوناگون و متنوعی است. از انواع روشویی کاسه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چینی 
  • سنگی
  • سرامیکی و …

یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب مدل روشویی کاسه ای، بسته به نوع دکوراسیون و دیگر وسایل استفاده شده در سرویس بهداشتی اعم از کاشی، سرامیک و شیرآلات می باشد. 

یکی از مهم ترین موارد برای روشویی کاسه ای، طریقه نگهداری آن می باشد. این کالا را باید با مواد شوینده مناسب شست و از وارد شدن ضربه و یا قرار دادن اجسام سنگین بر روی آنها جلوگیری به عمل آید.

همچنین از دیگر موارد مهم برای روشویی های کاسه ای طریقه کار گذاشتن آنها می باشد. این محصول بسته به متراژ سرویس بهداشتی و همچنین سلیقه کارفرما می تواند روی کانتر و یا میز چارپایه نصب گردد و همچنین در سرویس های بهداشتی کوچک امکان نصب آن روی دیوار وجود دارد.

برای نصب این روشویی ها باید از فرد متخصص و باتجربه کمک گرفت تا بهترین نتیجه و کارایی حاصل گردد.

فروش بی واسطه روشویی کاسه ای

فروش بی واسطه روشویی کاسه ای انواع روشویی کاسه ای در جنس های متنوع در سایزبندی ها و همچنین رنگ بندی های مختلفی وجود دارند. جالب است بدانید که روشویی های کاسه ای در مدل های چینی به دلیل قیمت ارزان تر از فروش بالایی برخوردار هستند ولی مدل سنگی آن به دلیل شیک و لوکس بودن دارای قیمت بالایی است ولی از نظر کیفیت و کارایی و همچنین دوام در سطح بالاتری قرار دارد.

از آنجایی که امروزه سرویس های بهداشتی یکی از بخش های مهم در منازل و ساختمان ها به حساب می آید، بنابراین فروش بی واسطه روشویی برای تمام کارفرمایان دارای اهمیت زیادی می باشد.
لازم است بدانید که شما مشتریان می توانید، انواع این کالا را در بهترین کیفیت و برند از طریق این مجموعه با نرخی مناسب و دست اول به راحتی تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.