قیمت خرید روشویی لاکچری

 قیمت خرید روشویی لاکچری به عوامل مختلفی بستگی دارد مهمترین عامل شرکتی است که محصول را تولید می‌کند همچنین ضد آب بودن و آنتی باکتریال بودن محصول تنوع طرح و مدل و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در قیمت گذاری این محصول تاثیر گذار تست.

شما می توانید برای مشاهده قیمت انواع روشویی از طریق این سایت اقدام کنید.

قیمت خرید روشویی لاکچری

خصوصیات روشویی ضدآب چیست؟

خصوصیات روشویی ضدآب چیست؟  امروزه با گسترش علم‌و تکنولوژی مدلهای بسیار جدیدی از به روشویی وجود آمدن که نسبت به روشویی های چینی پایه دار قدیمی کیفیت بسیار بالا و جلوه های بصری فوق العاده زیبایی دارند .

بنابراین مورد توجه متقاضی و مصرف‌کننده بسیار زیادی قرار گرفتند.

در این میان یکی از بهترین و با کیفیت ترین و جدیدترین روشویی روشویی ضد آب می باشد.

خصوصیات روشویی ضدآب: از ورق های hpl ضدآب که دوازده میل می باشد در ساخت این روشویی ها استفاده شده است که این ورق ها کیفیت بسیار بالایی دارند و می توانند برای فضاهای خیس و دائماً در معرض رطوبت استفاده شوند.

در سرویس بهداشتی حمام توالت انواع مختلفی از آزمایشگاه‌ها محل‌های عمومی مانند هتل ها راه آهن ترمینال و غیره استفاده می شود.

 از این ورق ها با استفاده از دستگاه های پرس فوق العاده ضد خش و ضد آب استفاده می‌شود که ماندگاری بسیار بالایی دارند و در تنوع رنگ هستند و همچنین در برابر ضربه و خط و خش با قوت بسیار بالایی دارند و به عنوان یک عایق رطوبت عمل می‌کند.

 ضد آب بودن این کابینت ها باعث شده تا دوام و ماندگاری شان بسیار بالا باشد و همچنین مدل های مختلف این محصول باعث شده تا سلیقه تمامی متقاضیان را جلب کند.

فروش مستقیم روشویی لاکچری

فروش مستقیم روشویی لاکچری  شرکت ما به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع روشویی شیک و لاکچری فعالیت می‌کند و توانسته رشدهای را با کیفیت فوق العاده برای ارائه دهد که معمولاً به صورت کابینت دار هستند و به صورت تک درب یا در ادامه داد نمی شوند انتخاب روشوییها متناسب با میزان متراژ سرویس بهداشتی می باشد این روش روی ها کاملاً ضد آب هستند و از ورک های php استفاده شده‌اند همچنین این محصول دارای خاصیت آنتی باکتریال ای می باشد و می تواند در برابر میکروب ها و آلودگی ها به سر مقاوم باشد

 فروش مستقیم روشویی به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق سایت امکان پذیر است و می توانید این محصول با کیفیت را به صورت غیر حضوری از طریق سایت انتخاب کنید و در حجم بالا از قیمت مناسبی بهره مند شوید که برایتان به صرفه باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.