قیمت خرید توالت فرنگی طرح دار

قیمت خرید توالت فرنگی طرح دار را تولید کنندگان این نوع توالت فرنگی با توجه به عوامل گوناگونی از جمله روکار یا توکار بودن آن ها، نحوه عملکرد این نوع محصول، خودکار یا معمولی بودن آن ها و برخی موارد دیگر مانند اینها تعیین کرده و به صورت لیستی از قیمت ها به متقاضیان عرضه می گردد تا بر اساس آن ها و با توجه به توان مالی خود نسبت به خریدی مطمئن اقدام نمایند. 

قیمت خرید توالت فرنگی طرح دار

طرح های توالت فرنگی مدرن

طرح های توالت فرنگی مدرن

امروزه با توجه به گرایش روز افزون افراد به زندگی های لوکس و لاکچری و تمایل آنها به داشتن رفاه بیشتر و همچنین تأثیر بسزایی که این محصول در پیشگیری از انواع بیماری های مفصلی و از جمله ستون فقرات دارد طرح های مختلفی برای توالت های فرنگی از سوی تولید کنندگان آن ها ارائه شده است. 

طرح های توالت فرنگی که در حال حاضر به عنوان یک محصول مدرن در بازار به فروش می رسد شامل موارد زیر می باشد که به اختصار شرح داده می شود : 

توالت فرنگی تو کار :  تمام لوله ها و اتصالات این نوع از توالت فرنگی های مدرن درون دیوار تعبیه شده و تنها قسمتی از آن که بیرون است همان کاسه توالت است که محل نشستن افراد می باشد. 

تمام شیر های این محصول دارای چشم الکتریکی بوده و به محض ورود فضولات به درون سنگ توالت شیر تخلیه به صورت خودکار فعال شده و آب با فشار به تمام سطح آن پاشیده شده و آن را کاملا تمیز می نماید. 

توالت فرنگی معمولی : این نوع محصول از لحاظ ظاهری کاملا شبیه توالت فرنگی های کلاسیک بوده و تنها از لحاظ عملکرد گزینه های بیشتری دارند، به عنوان مثال شیر آلات و اتصالات آن ها به روز تر بوده و قابلیت های بیشتری دارند. 

فروش عمده توالت فرنگی طرح دار

فروش عمده توالت فرنگی طرح دار

فروش توالت فرنگی طرح دار به دو صورت مستقیم و غیر حضوری از طریق سایت اینترنتی ویژه فروش این نوع محصول که از طرف شرکت تولید کننده آن ها راه اندازی شده است و همچنین از طریق نمایندگی های رسمی و انحصاری این شرکت در اقصی نقاط کشور به صورت های عمده و جزئی به عمل می آید. 

فروش جزئی این محصول به منظور استفاده از آن ها در منازل و به عبارت ساده تر به منظور مصارف خانگی به عمل می آید. 

اما فروش عمده بیشتر از سوی پیمان کاران ساخت و ساز های سنگین و انبوه سازان به منظور کار گذاشتن آن ها در سرویس های بهداشتی ساخته شده در پروژه های آپارتمان سازی به عمل می آید. 

گروهی از افراد نیز به دلیل کیفیت بسیار بالایی که این نوع سنگ  های توالت دارند آن ها را به منظور صادرات به خارج از کشور به صورت عمده خریداری می نمایند. 

نکته حائز اهمیت در مورد این محصول صرف نظر از نوع فروش آن ها، قیمت های بسیار مناسب و در عین حال کیفیت مطلوب آن ها می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.