قیمت خرید توالت فرنگی سرامیکی

توالت فرنگی سرامیکی از محصولات مورد استفاده در سرویس بهداشتی اماکن مختلفی است که با کیفیت های بسیار متنوعی در حال تولید و توزیع در بازار است. این محصولات در کیفیت های مختلفی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. قیمت خرید توالت های فرنگی سرامیکی در این مرکز مختلف است و در ادامه این مقاله راه های نصب این محصولات و انواع مختلف آن را به شما معرفی می‌کنیم. 

قیمت خرید توالت فرنگی سرامیکی

راهنمای نصب توالت فرنگی سرامیکی

راهنمای نصب توالت فرنگی سرامیکی

توالت فرنگی یکی از انواع محصولاتی است که در سرویس بهداشتی نصب می‌شود. این توالت مانند صندلی استفاده می‌شود و در بسیاری از منازل، هتل، بیمارستان، رستوران ها، سرویس های عمومی، و … نصب می‌شود. جنس بدنه توالت های فرنگی بیشتر از سرامیک است و از رنگبندی های مختلفی برخوردارند. توالت های فرنگی خود دارای سیفون هستند و نیازی به نصب جداگانه آن دارند به همین دلیل است که به آن سیفون سرخود هم می‌گویند. ساختار این محصولات بدین صورت است که در پوش پلاستیکی لولا دار و همچنین کاسه ای بزرگ جهت نشستن دارد. سیفون آن هم در پشت توالت تعبیه شده است.

نصب توالت فرنگی سرامیکی معمولا توسط نصاب و افراد ماهر در این زمینه انجام می‌شود و ابزار مخصوصی برای انجام این کار لازم است. این کار طی مراحل مختلفی انجام می‌شود که در ادامه آن را بیان خواهیم کرد:

  1. در مرحله اول، رابط لاستیکی یا بوگیر ژله ای را در درگاه فاضلاب قرار دهید.
  2. بعد از نصب بوگیر، توالت فرنگی را بر روی درگاه فاضلاب قرار دهید و از چسب های مختلفی مانند چسب آکواریوم و یا آنتی باکتریال برای آب بندی رابطه با توالت فرنگی و همچنین محکم کردن توالت استفاده کنید.
  3. با قرار دادن ترازی در طول و عرض توالت فرنگی و قرار دادن ورقه نازک آلومینیومی در آن توالت فرنگی را کاملا تراز کنید
  4. در این مرحله، تمامی مخزن های فشاری داخل توالت را نصب کنید و رابط آب بندی را بر روی مهره اتصال پمپ محکم کنید. این مرحله باید از داخل مخزن محکم کنید.
  5. حال زمان آن رسیده که نشیمنگاه و درب پلاستیکی توالت فرنگی را بروی محصول نصب کنید
  6. شیر را به لوله پیسوار ببندید و شلنگ رابط را نیز نصب کنید
  7. شیر پیسوار را برای کنترل مخزن فشاری و همچنین اطمینان از عدم نشتی آب باز کنید و اهرم تخلیه پمپ را برای کنترل تخلیه آب را بیرون بکشید 
  8. در نهایت تمامی مخزن های فشار آب را مورد بررسی قرار دهید تا نشتی وجود نداشته باشد

فروش عمده توالت فرنگی سرامیکی

فروش عمده توالت فرنگی سرامیکی

فروش انواع توالت فرنگی های سرامیکی در رنج قیمت های مختلف و همچنین سایز، مدل، و رنگبندی های متنوع توسط این مرکز انجام می‌شود و طیف وسیعی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. فروش توالت فرنگی براساس برند و میزان کیفیت سرامیک بررسی می‌شود. لازم به ذکر است که این مجموعه عرضه کننده انواع توالت های فرنگی با ضمانت کیفیت و همچنین برند های معتبر است.

برای اطلاع از قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود با واحد فروش در ارتباط باشید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.