قیمت خرید توالت فرنگی جک دار

برای استعلام قیمت خرید توالت فرنگی جک دار شما می توانید در صورت تمایل به سایت ما مراجعه نموده و علاوه بر مشاهده مدل های مختلف توالت فرنگی از کارایی آن نیز مطلع شوید و مضاف براین از تخفیف ویژه سایت نیز بهره مند شوید. 

این کالا که در رده محصولات تجهیزات پزشکی است مختص افراد آسیب دیده و غیر قابل بازتوان است .

قیمت خرید توالت فرنگی جک دار

مشخصات توالت فرنگی جک دار

مشخصات توالت فرنگی جک دار از مشخصات توالت فرنگی جک دار  میتوان به قابلیت های بسیاری  اشاره کرد مثلا  اینکه این مدل توالت مختص افراد سالمند و غیر قابل بازتوان و همچنین افرادی که بر اثر حادثه مثل تصادفات و اتفاقات غیر مترقبه دچار آسیب های جدی  و نخاعی شده اند طراحی شده است. 

جک هایی که در این صندلی تعبیه شده به طور اتوماتیک به فرد کمک می کند به راحتی بنشیند و بلند شود و همراه فرد بر اثر فشارهای  وارده که  بر اثر بلند و کوتاه کردن بیمار برروی تحمیل  می شود  کمتر آسیب ببیند. 

این نوع از توالت فرنگی  شستشو و نظافت  فرد را نیز انجام می دهد و از نظر بهداشتی و سلامت شخصی، فرد  از نظافت و تمیزی برخوردار خواهد بود. 

در اکثر خانواده های ایرانی افراد مسن و ناتوانی هستند که  در جهت کمک به بهبود جسمانی  و تسهیل در امور  شخصی افراد نیاز به تجهیزات پزشکی  مختلفی دارند که توالت فرنگی یک نمونه از آن است. 

بسیاری از سالمندان قدرت تحرک جسمانی ندارند و نزدیکان بیمار نیز توان جسمی خوبی برای بلند و کوتاه کردن و حتی جابجایی بیمار ندارند .ضرورت  استفاده از ویلچر و توالت فرنگی جک دار و ……در این جا مشخص می شود .  البته داشتن این نوع از وسایل مستلزم صرف هزینه بسیاری است که متاسفانه برخی از افراد قادر به پرداخت چنین هزینه هایی نیستند .

فروش مستقیم توالت فرنگی جک دار

فروش مستقیم توالت فرنگی جک دار فروش توالت فرنگی جک دار به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه ها و اینکه از  درب کارخانه تحویل گرفته شود  و به دست مصرف کننده رسانده شود یک پروسه کاملا سالم و عاری از هرگونه اتلاف زمان و هزینه اضافی است که بر شخص تولید کننده و مصرف کننده تاثیرگذار است. 

شما به صورت مراجعه حضوری به فروشگاه های تجهیزات پزشکی و یا با برقراری یک تماس با سایت مربوطه می توانید این کالا را سفارش دهید.

قیمتی که ما در سایت فروش به شما ارائه می دهیم زیر قیمت بازار است و از نظر کیفیت کالا شما یک کارت  تضمین کالانیز دریافت خواهید نمود.

فروش مستقیم یعنی تولید به مصرف و در نهایت سود این نوع از فروش به جیب تولید کننده و مصرف کننده می رود.   

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.