فروشگاه فروش روشویی پی وی سی

امروزه، با توجه به توسعه صنعت دکوراسیون، استفاده از متریال مناسب و شیک، مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. یکی از این متریال ها، روشویی است که در طرح ها و مدل های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می گردد.

فروشگاه فروش روشویی پی وی سی، بهترین محصول را با استاندارد های کیفی بالا و در طرح های زیبا و شیک، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. 

فروشگاه فروش روشویی پی وی سی

مشخصات کابینت روشویی پی وی سی

مشخصات کابینت روشویی پی وی سی در گذشته بیشتر کابینت های روشویی، با استفاده از فلز و چوب ساخته می شدند، که از نظر دوام و کارایی، در سطح پایینی قرار داشتند. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن مواد اولیه مرغوب مانند پی وی سی، روشویی ها با استفاده از این ماده تولید می شوند. به دلیل اینکه، پی وی سی از یک سری مشخصات و ویژگی های منحصر بفرد بهره می برد، که آن را از فلز و چوب متمایز می کند. 

از جمله مشخصات کابینت روشویی پی وی سی، می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد. پی وی سی، در برابر آب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و دچار پوسیدگی و فرسودگی نمی شود. از طرفی، ضد خش است و در اثر برخورد با اجسام و به مرور زمان، خراش بر نمی دارد. از دیگر مشخصات مهم این محصول، این است که قابلیت شست و شو با انواع شوینده ها را دارد و از ثبات رنگی قابل توجهی برخوردار است. زیرا، از بهترین روکش ها برای پوشش این روشویی استفاده شده است و از استحکام خوبی برخوردار است. 

کابینت روشویی پی وی سی، از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کند و نظافت آن به راحتی امکان پذیر است. از نظر وزنی، با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن، بسیار سبک است و حمل و عملیات نصب آن به سهولت انجام می پذیرد. از طول عمر بیشتری در مقایسه با سایر جنس ها بهره می برد و از لحاظ قیمتی، ارزان تر و مقرون بصرفه تر است. همچنین، آلیاژ به کار رفته در این نمونه روشویی، دارای دوام بسیار مناسبی است. 

عرضه کننده روشویی پی وی سی

عرضه کننده روشویی پی وی سی عرضه روشویی پی وی سی، بر اساس کیفیت بالا و مرغوبیت مورد تایید توسط واحد های کنترل کیفی و همچنین، در طرح ها و سایز های متنوع، انجام می پذیرد. کیفیت بالا، از اهداف مهم عرضه کننده این محصول برای سودآوری بیش تر است. خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه، بسیار مقرون بصرفه است و هزینه پرداختی بسیار مناسب تمام می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.