فروشگاه فروش توالت فرنگی زمینی خارجی

فروشگاه فروش توالت فرنگی زمینی خارجی، ارائه دهنده محصولاتی ناب، با کیفیت، مدرن و در عین حال بسیار ارزان قیمت می باشد. در این فروشگاه، طیف گسترده ای از توالت های فرنگی زمینی با متنوع ترین رنگ و طراحی بسیار فوق العاده به متقاضیان عرضه می شود. 

فروشگاه فروش توالت فرنگی زمینی خارجی

ویژگی های توالت فرنگی زمینی چیست؟

ویژگی های توالت فرنگی زمینی چیست؟

همان طور که از نام این محصول پیدا می باشد این نوع توالت فرنگی بر خلاف نمونه های کلاسیک خود بدون هیچ گونه پایه یا استند بوده و مستقیما بر روی زمین نصب می شود یا اینکه حداقل دارای پایه بسیار کوتاهی با اندازه پانزده الی بیست سانتی متر و حتی کمتر هستند که ارتفاع چندانی با سطح زمین ندارد. 

برتری که نمونه های خارجی این محصول نسبت به تولیدات داخل کشور دارد این است که سیستم عملکرد این محصول کاملا خودکار بوده و نیازی به دخالت انسان نیست. 

به این معنا که به محض اینکه هر گونه جسمی که دارای وزن باشد ( هر چند وزن بسیار کم ) وارد کاسه توالت بشود حس گر های آن که به صورت سنسور های خودکار بر لبه های داخلی سنگ توالت تعبیه شده اند شروع به فعالیت کرده و سیستم آبرسانی آن را فعال می نماید. 

به دنبال این امر، حجم زیادی از آب با فشار بسیار بالا به درون سنگ توالت جاری شده و کلیه فضولات و هر گونه ماده اضافی را از سطح آن می زداید. 

از جمله ویژگی های توالت فرنگی زمینی که برای این محصول وجود داشه و لازم به ذکر آن می باشد این است که مخزن آب این محصول به صورت یک تانکر کوچک بیست لیتری در جداره خود سنگ به کار گذاشته شده و نیازی به الصاق آن به دیوار اعم از اینکه به صورت توکار یا روکار باشد نبوده و طراحی آن به گونه ای است که هیچ خللی در زیبایی این نوع توالت های فرنگی زمینی ایجاد نمی نماید. 

مؤثر ترین مشخصه ای که افراد را به استفاده از این ابزار ترغیب می نماید ظاهر بسیار زیبا و شکیل آن ها و کم حجم بودنشان می باشد. 

عرضه کننده توالت فرنگی زمینی خارجی

عرضه کننده توالت فرنگی زمینی خارجی

در حال حاضر عرضه توالت فرنگی زمینی از طریق نمایندگی های انحصاری ویژه فروش محصولات وارداتی شرکت وارد کننده این محصول انجام می پذیرد که با مجوز رسمی از اداره ثبت شرکت ها در داخل کشور راه اندازی شده اند. 

عرضه این نوع محصول از طریق این نمایندگی ها به دو صورت مستقیم و غیر حضوری و به صورت های عمده و جزئی به عمل می آید. 

از این میان، عرضه عمده اعم از اینکه به صورت مستقیم یا آنلاین باشد به دلیل اینکه از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.