فروشگاه عرضه روشویی صنعتی

امروزه با توجه به افزایش شمار بیماران به ویروس ها و باکتری های مختلف رعایت بهداشت و شست و شوی دستان از ملزومات روزانه محسوب می شود.

با تهیه روشویی صنعتی و قرار دادن در اختیار عموم این بحران کنترل می شود. لازم به ذکر است که روشویی استیل صنعتی با کیفیت فوق‌العاده بالا و ظرفیت شست و شوی استاندارد در جهت بهینه سازی بهداشت از برترین ها محصولات محسوب می شود.

برای خرید لازم است سری به فروشگاه عرضه روشویی صنعتی بزنیم و با تصمیم گیری درست قدم در این راه نهیم.

فروشگاه عرضه روشویی صنعتی

مشخصات روشویی استیل صنعتی

مشخصات روشویی استیل صنعتی بدون شک وجود یک روشویی از نیاز های اساسی سرویس های بهداشتی می باشد. سینک روشویی استیل از آن جهت که که کمتر در معرض آسیب قرار می گیرد بهتر از روشویی های چینی و سفالی است. سرویس های عمومی در مکان های بزرگتر چون حجم کار بالا تر است نیازمند به روشویی استیل صنعتی می باشد که نیاز های اجمالی به کلی برطرف شود.

روشویی استیل دارای روکشی از آلیاژ استیل می باشد که مانع از زنگ زدگی آن می شود و بدون نگرانی در تماس با آب مدت زیادی عمر می کند.

سینک روشویی در انواع مختلف بر اساس حجم لگن، ضخامت ورق استیل تولید می شود.

معمولا سینک های روشویی در دو نوع رویه  پرسی و جوشی که پرطرفدارترند تولید می شود.

روشویی صنعتی استیل جوشی با توجه به نیاز مشتری، تعداد لگن، عمق لگن متفاوت است.

این سینک ها معمولا یک لگن، دو لگن، یا سه لگنی می باشند، این لگن ها به صورت طبقه ای مشبک، کابین دار و یا بدون کابین تولید می شوند.

رویه سینک از ورق استیل خشدار و ضد زنگ می باشد، که استاندارد های وزارت بهداشت در آن رعایت شده و مورد تایید آن است. البته از جمله مشخصات روشویی استیل صنعتی خاصیت ضد اسیدی بودن ان است.

تولید انواع سینک دستشویی صنعتی رویه پرسی این گونه است که از دستگاه و قالب پرس استفاده می شود. این گونه سینک ها با ابعاد استاندارد کارخانه تولید می شود نه بر اساس سفارش مشتری صورت می پذیرد.

بازار خرید روشویی صنعتی

بازار خرید روشویی صنعتی به وضوح مشخص است که سرویس های بهداشتی متشکل از اجزایی است، کاسه توالت، وان حمام، شیرآلات و از همه مهم تر روشویی، که طبیعتا عضو جدا نشدنی از سرویس های بهداشتی می باشد.

قیمت روشویی تمام استیل در بازار خرید روشویی صنعتی با توجه به اندازه و سایز سفارش داده شده توسط مشتری متفاوت است.

قیمت خرید روشویی استیل صنعتی بسته به ضمانت قابل قبول و خدمات پس از فروشی که عرضه کننده ها به متقاضیان می دهند، است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.