فروشگاه عرضه روشویی دیواری

روشویی دیواری نوعی ظرف است که در آن آب برای بهداشت شخصی ریخته می شود. در اصل از سنگ، سفال و چینی ساخته شده است، صنعت مدرن بهداشتی برای حمام و غیره، آنها را در انواع مختلفی تولید می کند انواع سرامیک، فلز، شیشه، چوب و سایر مواد جامد. آنها را می توان جلوه یا مترادف ظروف مانند حوض، حوضچه، وان و … در نظر گرفت. قصد تهیه این روشویی را دارید؟ با فروشگاه عرضه ما در تماس باشید.

فروشگاه عرضه روشویی دیواری

مشخصات روشویی کنج دیواری

مشخصات روشویی کنج دیواری روشویی کنج دیواری بسته به سلیقه شما یک یا دو شیر آب دارند که با اتصال به لوله کشی ساختمان ، آب گرم و سرد را تأمین می کنند. در قسمت زیرین آنها دارای دریچه تخلیه هستند ، که به فاضلاب بهداشتی متصل شده و از طریق آن تخلیه شده است. با توجه به قرارگیری آن ، معمولاً می توان سینک ها را در محل کار قرار داد تا در اوج انتهای آن قرار گیرد. با این حال ، سینک های آزاد ایستاده نیز وجود دارند ، یعنی می توانند در محل کار یا سایر افراد مستقر باشند که به صورت ساده به عنوان پسوند آن تشکیل شده اند و یک مبلمان ثابت را تشکیل می دهند.

از طرف دیگر می توانند دارای پایی باشند (همچنین به آن پایه قرار داده می شود) ، با اندازه گیری تقریبی 180 میلی متر. (طول)؛ 150 میلی متر (عرض)؛ و 670 میلی متر (قد)

 سایر مشخصات روشویی کنج دیواری را در ادامه مرور خواهیم کرد.

پایداری و مواد

پایداری

مواد موجود در این محصول قابل بازیافت هستند. لطفاً مقررات بازیافت را در انجمن خود بررسی کنید و در صورت وجود یک مرکز بازیافت / نقطه در این نزدیکی هست.

مواد

مادهء اصلی: چینی لعاب دار ، لعاب رنگی

سیفون / سینی: پلاستیک پلی پروپیلن.

پیچ: برنج ، کروم

تخلیه / توقف / دستگیره: فولاد ضد زنگ

واشر: لاستیک مصنوعی ، فوم پلی اتیلن

این روشویی مدرن با پلاستیک لعاب دار و یک لایه برداری سفید و براق ساخته شده است.

سینک دست راست آن دارای ظاهری مدرن و مستطیل شکل است و آن را برای حمام ، کمد یا اتاق های ایده آل ایده آل می کند.

مرکز خرید روشویی دیواری

مرکز خرید روشویی دیواری ما در مرکز خوید خود به شما انواع زیادی از روشویی ها مانند مدل های آزاد و یا سایر موارد مانند روشویی کنج دیواری را ارائه می دهیم که کاملاً در دیزاین های حمام ما جای می گیرند و فضای مکمل را برای سایر وسایل چون کرم ها و لوسیون ها فراهم می کنند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات، استعلام قیمت آن ها و ثبت سفارش و خرید روشویی دیواری با کارشناسان فروش مرکز ما تماس حاصل نمایید. ما تخفیف های ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم که با شنیدن آن ها قطعاً شوکه خواهید شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.