فروشگاه عرضه روشویی ایرانی

روشویی ایرانی طیف های مختلفی را به خود اختصاص داده که از نظر نوع، مدل، جنس و ابعاد متنوع هستند و خریداران می توانند متناسب با سلیقه و بودجه خود مدل مورد نظر را انتخاب کنند. فروشگاه عرضه کننده آن نیز با تنوعی که در مدل های خود ایجاد نموده توانسته محبوبیت بالایی بدست آورد.

فروشگاه عرضه روشویی ایرانی

مشخصات سنگ روشویی کابینتی

مشخصات سنگ روشویی کابینتی سنگ روشویی کابینتی جای خود را در تمام خانه ها باز کرده و محبوبیت بالایی دارد چون بسیار جادار و شیک می باشد و در آن می توان اقلام آرایشی و بهداشتی مانند مواد شوینده، مسواک، حوله و … را نگهداری نمود، همچنین لوله و اتصالات نیز در داخل آن مخفی خواهد بود.

سرویس بهداشتی کابینتی از جنس های پی وی سی، ام دی اف و فلز است که شیک ترین و مستحکم ترین آنها نوع پی وی سی است که دارای سطحی براق و درخشنده بوده و خاصیت ضد آب دارد، همچنین میکروب ها و آلودگی ها را در خود نگه نمی دارد و به دلیل عدم جذب رطوبت پایداری و طول عمر آن بالا می باشد.

خود سنگ روشویی در این مدل از جنس چینی بوده و دارای ابعاد مختلفی می باشد و هر چه ابعاد سنگ بزرگتر باشد سایز کابینت آن نیز بزرگتر و جادار تر خواهد بود، همچنین دارای تنوع طرح و رنگ بوده و نیاز تمام مشتریان در هر سلیقه ای پوشش داده می شود.

قیمت خرید روشویی ایرانی

قیمت خرید روشویی ایرانی قیمت خرید روشویی بسته به نوع و مدلی که دارد متفاوت است و هر نوعی دارای نرخ، جنس، مشخصات و کارکرد مختلفی می باشد، انواع روشویی شامل موارد ذکر شده زیر می باشد:

  • روشویی پایه دار: دارای یک پایه نیم دایره از جنس خود کاسه یا چینی می باشد و برای محل هایی مناسب است که لوله و اتصالات آن در داخل دیوار وجود ندارد، این روشویی در سه مدل چینی، سنگی و کابینتی تولید می شود که نوع پایه دار از مدل های قدیمی تر بوده و نوع سنگی بیشتر از جنس مرمر است و دارای دوام و استقامت بالایی می باشد و نوع کابینتی از نمونه های جدید تر بوده که دارای تنوع طرح، رنگ و سایز است و لوله ها و اتصالات در داخل کابینت پوشیده می شود و در داخل آن وسایل زیادی را می توان نگهداری نمود و جنس های پی وی سی آن بسیار باکیفیت است.
  • روشویی دیواری: پایه ندارد و بر روی دیوار نصب می شود و لوله و اتصالات آن توکار است و دارای سه نوع کابینتی، سنگی و چینی می باشد، نوع چینی دارای تنوع بالایی بوده و نوع سنگی از وزن بسیار بالایی برخوردار است و با اتصالات خیلی قوی بر روی دیوار نصب می شود و نوع کابینتی نیز بیشتر از جنس پی وی سی بوده و بر روی دیوار نصب می شود و از تنوع طرح و رنگ برخوردار بوده و جادار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.