فروشگاه عرضه توالت فرنگی دیواری

فروشگاه عرضه توالت فرنگی دیواری به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. فروش اینترنتی برای کسانی که فاصله ی طولانی تا مراکز فروش دارند و همچنین وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند مناسب است.

این فروشگاه ها از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارند و به نرخ درب کارخانه محصولات خود را عرضه می کنند. عرضه ی اینترنتی به خاطر مزایای ویژه ای که دارد مورد توجه اقشار زیادی از افراد جامعه قرار دارد. 

فروشگاه عرضه توالت فرنگی دیواری

انواع توالت فرنگی دیواری کدام است؟

انواع توالت فرنگی دیواری کدام است؟ توالت فرنگی مدل های مختلفی دارد که هر کدام با توجه به کارکردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

  • توالت فرنگی تاشو دیواری، این محصولات برای سرویس های بهداشتی که فضای کمی دارند استفاده می شود. این محصول بر روی دستشویی به راحتی نصب می شود پس نیاز به حمل و نقل ندارد. قیمت آن هم بستگی به فلزات و یا موادی دارد که در تولید آن استفاده شده است از جمله فایبرگلاس و یا آلومینیوم 
  • توالت فرنگی دیواری توکار و یا ثابت. که به خاطر زیبایی که دارد مورد توجه است. مخزن این سرویس به صورت توکار داخل دیوار نصب شده است و استفاده از سیفون فقط با یک دکمه انجام می پذیرد. مزایای این محصول زیاد است از جمله این که به راحتی تمیز می شود و می توان پایه و اندازه ی ارتفاع آن از زمین را متناسب با نیاز خود درخواست داد .

مرکز خرید توالت فرنگی دیواری

مرکز خرید توالت فرنگی دیواری مرکز خرید انواع توالت فرنگی دیواری در تهران و شهرستان ها دایر است و به مشتریان خدمات ارائه می دهد. خدمات به صورت اینترنتی و یا حضوری می باشد. در خریدهای اینترنتی تخفیف های ویژه و مزایای زیادی برای مشتریان در نظر گرفته می شود. 

سفارش دهندگان و خریداران هم مغازه داران و فروشگاه های سطح شهر می باشند که به صورت عمده ای و با قیمت پایین خرید می کنند و به صورت جزئی و گران تر می فروشند. خرید توالت فرنگی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی به صورت عمده ای انجام می پذیرد. کیفیت بالا و قیمت پایین نه تنها مشتریان داخلی را بلکه از دیگر کشورها هم مشتریان زیادی را جذب کرده است. صادرات این محصول به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان انجام می پذیرد. 

هر ساله از صادرات این محصولات ارز زیادی وارد کشور می شود. صادرات به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد. در این سایت هم که از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارد انواع نمونه های توالت فرنگی با مشخصات کامل و قیمت ها قرار داده شده است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.