فروشگاه عرضه توالت ایرانی زمینی

توالت ایرانی زمینی در مدل های مختلف تولید شده و عرضه آن در فروشگاه لوازم بهداشتی صورت می گیرد. این تجهیزات از لوازم ضروری در بخش مسکن و همچنین ساختمان های تجاری و اداری می باشند که در واقع می توان گفت وجود آنها اجتناب ناپذیر است. طراحی های گوناگونی از توالت ایرانی وجود دارد که هر کدام به گونه ای خاص کاربرد داشته و عمدتا از چینی ساخته می شوند اما مدل های دیگری نیز از توالت زمینی وجود دارد که فلزی هستند و کاربرد کمتری دارند.

فروشگاه عرضه توالت ایرانی زمینی

انواع مدل های توالت ایرانی زمینی

انواع مدل های توالت ایرانی زمینی انواع توالت ایرانی زمینی با طراحی های خاص مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات از جنبه های مختلف با هم تفاوت دارند. رایج ترین اشکال توالت عبارت است از:

  • توالت آبریز یا ریم بسته که دارای منافذی در فواصل مشخص و منظم در کناره هاست که آب از آنها خارج شده و به صورت یکنواخت سبب پخش و شستشوی کاسه توالت می شود. این مدل از جدید ترین مدل های توالت است که به خوبی امکان شستشو و نظافت توالت را فراهم می سازد.
  • توالت با آبریز یا ریم باز که در بیشتر توالت های ایرانی رایج بوده و فاقد سوراخ است و آب مستقیم به سمت خروجی کاسه توالت هدایت می شود و دارای کانال باز می باشد.

برخی مدل های توالت مطابق ارگونومی بدن طراحی شده و از این رو از ابتلای افراد به کمر درد و ناراحتی مفاصل و زانو درد جلوگیری می کنند. این مدل تحت عنوان توالت طبی شناخته شده و در بازار به فروش می رسد. 

هر سنگ توالت دارای ابعاد و اندازه مشخصی است که در زمان خرید باید به مکان نصب توالت و همچنین ابعاد آن توجه شود. عمده توالت های ایرانی از چینی ساخته می شوند و جنس چینی و کیفیت ساخت آن از جمله مهمترین فاکتور هایی است که در زمان خرید لازم است خریداران به آن توجه نمایند. 

مرکز خرید توالت ایرانی زمینی

مرکز خرید توالت ایرانی زمینی در مرکز خرید توالت زمینی ایرانی نمونه های مختلفی از آن در معرض دید مراجعان قرار داده می شود. در این مرکز مدل ها و طرح های گوناگون و انواعی از جدید ترین طرح های توالت به مشتریان معرفی می شود که با توجه به مکان نصب و فضای در اختیار انتخاب آن توسط خریداران صورت می گیرد. 

این محصولات طبق استاندارد های بهداشتی تولید می شوند و از نظر میزان جذب آب باید به گونه ای باشند که از نم زدگی ساختمان به سطوح زیرین آن جلوگیری نماید. از این رو چینی های با کیفیت دارای شرایط ذکر شده می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.