فروشنده شیر روشویی چشمی

فروشنده شیر روشویی چشمی، با تعاملاتی که در برخورد با مشتریان با آنها برقرار می کند به راحتی از نیاز آنها و شرایطی که برای خرید یک شیر چشمی دارند، مطلع شده و محصولات عالی و کاربردی خود را به آنها ارائه می دارد. این روشویی های چشمی قادر خواهند بود تا با کارایی و زیبایی منحصر به فرد خود جایگاه درخشانی در سرویس بهداشتی به دست آوردند و زمینه آسایش بیشتر افراد را فراهم نمایند.

فروشنده شیر روشویی چشمی

ویژگی های شیر روشویی چشمی

ویژگی های شیر روشویی چشمی شیر روشویی چشمی، محصولی اتوماتیک است در واقع طراحان حسگرهایی روی آن تعبیه کرده اند که نیازی به برخورد دست و تنظیم آن نیست؛ بلکه تنها کافیست تا دستها به این سنسورها نزدیک شوند. این حسگرها که قدرت شناسایی بالایی دارند، فعال شده و آب باز می شود. زمانی که فرد دستهای خود را شسته و آن را از روشویی دور می کند، بازهم حسگرها تشخیص داده و جریان آب قطع خواهد شد.

ویژگی های شیر روشویی چشمی:

  • انرژی مورد نیاز این سازه ها برای فعالیت حسگرها با از طریق برق تامین می شود. البته این محصولات باتری هم دارند که با عدم وجود برق می توانند کار کنند.
  • این شیر، سیستم هشدار دهنده دارد که قادر است ولتاژ باتری آن را کاهش بدهد.
  • اگر به هر دلیل به مدت سه روز از این شیر استفاده نشود، آب خود به خود به مدت چند ثانیه جاری می شود تا آب تازه جایگزین لوله ها شود.
  • فیلترهای تصفیه سر راه آب ورودی قرار گرفته اند که باعث می شود آب با سلامت بیشتری به ما برسد.
  • استفاده از شیر چشمی بسیار آسان بوده و دمای آب به راحتی قابل تنظیم می باشد.
  • این وسیله به راحتی نصب می شود.

شیر چشمی برای صرفه جویی در مصرف آب گزینه ای ایده آل هستند و به خوبی می توانند میزان مصرف آب را کنترل نمایند؛ بعلاوه این شیرها، زیبا و جذاب هستند و استفاده از آنها در دکوراسیون فضاهای بهداشتی منازل، مدرن و جالب است. به علاوه به دلیل عدم تماس دست با آنها در مکانهای عمومی امکان انتقال بیماری و آلودگی را به حداقل می رسانند.

مرکز خرید شیر روشویی چشمی

مرکز خرید شیر روشویی چشمی نام دیگر این شیرها، شیر سنسوری، مادون قرمز، اتوماتیک و غیره است. امتیازات ویژه و مزیتهای عالی این دسته از روشویی ها باعث شده بسیاری از افراد آن را با قیمتهایی مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.
امکان خرید آنها از مرکز خرید روشویی چشمی به راحتی وجود دارد و افراد تنها کافیست اراده کنند و با این مراکز ارتباط برقرار نمایند تا نمونه های مورد نظر خود را با در نظر گرفتن توان خرید، تهیه نمایند. این محصولات با کیفیتی عالی و کم نظیر ساخته شده اند تا به راحتی قادر به تامین نیاز افراد باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.