فروشنده انواع روشویی چینی

فروش انواع روشویی چینی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود به همین دلیل بازار داغ و پر رونقی دارد علاوه بر این در اندازه های متنوعی عرضه می شوند تا مشتریان مطابق با اندازه سرویس بهداشتی خود بتوانند آن را خرید کنند روشویی ها معمولا در سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شوند و ارتفاع مناسب آن ها باعث شده تا آب روی زمین سرازیر نشود.

فروشنده انواع روشویی چینی

مشخصات سنگ روشویی چینی

مشخصات سنگ روشویی چینی

مشخصات سنگ روشویی چینی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • سنگ روشویی با این که ظاهر آن نرم می باشد ولی مقاومت خوبی دارد.
  • چون زود لکه می گیرد و باید به طور مرتب آن را بشوییم.
  • کیفیت مناسبی دارد و استحکام آن بالا می باشد.

علاوه بر سنگ چینی سنگ سرامیکی هم وجود دارد این نمونه روشویی ها در مقابل خراش، ضربه و فشار مقاومت بالای دارند. به همین دلیل در جاهای عمومی که از روشویی زیاد استفاده می شود باید از سنگ روشویی سرامیکی استفاده کرد. علاوه بر این روشویی سنگ سرامیکی چون جذب آب به روی آن کم است به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

مرکز خرید روشویی چینی

مرکز خرید روشویی چینی

مرکز خرید روشویی چینی به خاطر کیفیت بالای که کالا دارد بازار داغ و پر رونقی دارد علاوه بر این قیمت مناسب هم باعث شده فروش بالای داشته باشد همچنین متنوع بودن هم تاثیر مهمی روی خرید دارد برای این منظور ما به برخی از انواع آن ها اشاره می کنیم: 

  • روشویی پایه دار: این نمونه روشویی ها همان طور که از اسمشان مشخص است پایه دار می باشند و می توان در سایز های مختلفی آن ها را تولید می کرد. لوله و اتصالات این مدل ها روکار می باشند به خاطر همین هنگامی که لوله ها روکار هستند می توانیم از این نمونه ها استفاده کنیم.
  • روشویی پایه دار چینی: این مدل ها در طرح و مدل های مختلفی تولید نمی شوند.
  • روشویی پایه دار سنگی: این مدل ها نسبت به روشویی های چینی استحکام بالاتری دارند. علاوه بر این رنگ آن ها هم با گذشت زمان تغییر پیدا نمی کنند. روشویی های سنگی که از مرمر می باشند بهترین گزینه برای روشویی های سنگی می باشند.
  • روشویی پایه دار کابینتی : این مدل ها همان طور که از نامشان پیداست دارای کابینت می باشند و ما می توانیم تمام وسایلی که در سرویس بهداشتی وجود دارد مانند حوله، مسواک، مایع دستشویی و… را داخل آن ها بگذاریم.
  • روشویی های دیواری : این مدل ها همان طور که از نامشان پیداست بر روی دیوار نصب می شوند. به خاطر همین زیر آن ها خالی می باشد و ما می توانیم به راحتی زیر آن ها را تمیز کنیم. این نمونه ها برای سرویس های بهداشتی کوچک که با کمبود جا مواجهه هستند بهترین گزینه می باشند. ارتفاع آن را می توانیم مطابق با نیاز خود تغییر دهیم. علاوه بر این ها به خاطر خالی بودن زیر آن ها افراد معلول می توانند به راحتی می توانند از آن ها استفاده کنند. به همین دلیل از این نوع روشویی ها در بیمارستان ها استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.