عرضه کننده روشویی زمینی

روشویی زمینی علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به دکوراسیون محیط می دهد، دارای کابینی است که می توان لوازم بهداشتی را در آن قرار داد و بدین ترتیب نظم زیادی در محیط ایجاد خواهد شد.

روشویی های زمینی از نظر مدل، تنوع زیادی دارند و از طرفی به راحتی شسته می شوند و طول عمر بالایی دارند. عرضه کننده روشویی زمینی محصولات خود را به صورت و در قیمت های مناسب ارائه می کند.

عرضه کننده روشویی زمینی

طریقه نصب روشویی زمینی

طریقه نصب روشویی زمینی آیا با نحوه نصب روشویی زمینی آشنایی دارید؟ روشویی های زمینی انواع مختلفی از جمله پایه دار و کابینتی دارند، به همین دلیل طریقه نصب هر یک متفاوت است. مراحل نصب روشویی های کابینتی کمی پیچیده است. در این بخش تنها طریقه نصب روشویی های زمینی پایه دار را آموزش خواهیم داد. به منظور نصب صحیح محصول، تنها کافی است مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. به منظور نصب روشویی های فاقد کابینت ابتدا محلی مناسب برای نصب محصول انتخاب کنید.
  2. حال روشویی را در محل مورد نظر قرار دهید. به طور معمول لازم است تا روشویی 85 الی 80 سانتی متر از کف زمین فاصله داشته باشد. 
  3. به کمک تراز، از تراز بودن روشویی اطمینان حاصل کنید.
  4. سپس محل های اتصال روشویی بر روی دیوار را مشخص کنید. این قسمتها بر روی روشویی نمایان هستند.
  5. محل علامت گذاری شده را به وسیله دریل سوراخ کنید. در این مرحله احتمال برخوردار دریل با لوله های آب وجود دارد، بنابراین این کار را با دقت انجام دهید.
  6. رول پیچ ها را داخل سوراخ های ایجاد شده قرار دهید، و روشویی را با استفاده از پیچ به دیوار نصب کنید. قبل از نصب روشویی، شیر، شیلنگ ‌های شیر روشویی و سیفون کاسه‌ روشویی را بر روی روشویی سوار کنید، زیرا ممکن است بعد از نصب محصول بر روی دیوار، این امکان فراهم نشود. 
  7. حال لازم است تا درز بین دیوار و روشویی با استفاده از چسب های سیلیکونی، آب بندی شود.

در هنگام بستن پیچ ها نهایت دقت را داشته باشید و از محکم نمودن بیش از حد سیفون روی کاسه روشویی اجتناب نمایید، زیرا در صورت سفت بودن بیش از حد این ناحیه، ممکن است سبب نشت آب شود. به همین دلیل نیاز است تا پیچ ها در حد مناسب، بسته شوند.

مرکز خرید روشویی زمینی

مرکز خرید روشویی زمینی مرکز خرید روشویی های زمینی، محصولاتی با کیفیت عرضه می کند و امکان خرید محصول به صورت تکی و عمده فراهم می باشد.

انواع روشویی های زمینی از طرح های متنوعی برخوردارند. مرکز خرید روشویی زمینی، مکانی مطمئن برای تهیه محصولات بهداشتی به شمار می رود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.