صادرات کاسه توالت طبی ایرانی

کاسه توالت طبی ایرانی یکی از صنایع مهم در کشور ما به شمار می‌رود ساخت این کالا در صنایع خانگی بسیار پرکاربرد است و در اکثر خانه های ایرانی از آن استفاده می شود، قیمت آن به هزینه تولید آن بستگی دارد و بسیار جنس آن در نوع ساخت آن مهم است.

صادرات کاسه توالت طبی ایرانی

بررسی انواع کاسه توالت طبی

بررسی انواع کاسه توالت طبی

کاسه توالت ایرانی از ویژگی های خاصی برخوردار است در ساخت اکثر ساختمان ها و سازه های قدیمی و حتی جدید از این نوع کاسه توالت برای ساخت دستشویی استفاده می کنند.

امروزه انواع مختلفی از آن به بازار ارائه شده است، ولی امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی در ساخت آنها و استفاده از متریال خوب و کاربردی و طراحی جدید آن، سبب شده است فشار کمتری را بر روی پا و مفاصل به وجود می آورد.

تا محصول بهتری به بازار ارائه گردد این کالای طبی جدید تولید شده به لحاظ استاندارد از پیشرفت بیشتری برخوردار بوده و دارای استانداردهای جهانی می باشد . انواع مختلف این کاسه توالت ها نسبت به نوع قدیمی آن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله تغییراتی که می توان در آن دید تغییرات در نحوه قرار دادن پاها بر روی، آن میزان شیبی که  در آن ایجاد شده است و زیبایی آن اشاره کرد.

این محصول می تواند به لحاظ طبی به افرادی که دچار مشکلاتی در ناحیه ی کمر و پا هستند بیشتر کمک کند در کنار توالت فرنگی های استفاده شده در ساختمان ها استفاده از این نوع کاسه توالت طبی نیز بسیار توصیه می شود تا بسیاری از افرادی که تمایلی به استفاده از توالت های فرنگی ندارند بتوانند از آن استفاده کنند.

در واقع می‌توان گفت که امروزه تلفیقی از هر دوی اینها در سازه ها به کار می رود اما انتخاب بهترین کیفیت و بهترین جنس مهم ترین فاکتوری است که  مشتریان می توانند با مشاهده آنها در سایت و آگاه شدن از سطح کیفی و قیمت آنها، این محصول را خریداری نمایند.

اجزای اصلی کاسه توالت طبی ایرانی

اجزای اصلی کاسه توالت طبی ایرانی

اجزای اصلی کاسه توالت طبی ایرانی، جای محل قرار دادن پاها و شیب سطح داخلی آن و محل دفع آن می باشد. طراحی درست این کاسه توالت باعث شده است تا بسیاری از مشتریان و سازندگان ساختمان در طراحی سازه‌های خود و در طراحی دستشویی از آن استفاده کنند.

در واقع هدف اصلی از تولید این کاسه توالت بهبود بخشیدن به شرایط استفاده از آن است بسیاری از افرادی که از مشکلات کمردرد،  پادرد و … می باشند  ضروری است که  از وسایل طبی استفاده کنند که آنها را به راحتی کمک نمایند.

در طراحی جدید با تنظیم درست جای پاها و شیب در سطح داخلی آن، این امکان به وجود آمده است تا میزان فشار ها کاسته شود.

طراحی زیبای این کالا سبب شده است که انواع مختلف آن توسط مشتریان خریداری شود، رنگ های متنوع در ساخت آن و استفاده از رنگ سفید صدفی و مرواریدی در آن زیبایی خاصی را به آن بخشیده است که می‌تواند در زیبا سازی سرویس بهداشتی موثر باشد، اغلب مردم تمایل به استفاده از رنگ های سفید در سرویس های بهداشتی خود دارند چرا که به راحتی هر نوع لکه و مواد زائد ای روی آن دیده می‌شود را می توانند به راحتی شستشو و ضد عفونی کنند.

3 مزیت اصلی کاسه توالت طبی ایرانی

3 مزیت اصلی کاسه توالت طبی ایرانی

از مزایای کاسه توالت می توان گفت که در حفظ سلامتی مفاصل بیش از پیش مهم است شرایط نشستن بر روی آن و شیبی  که در بدن ایجاد می کند،  متناسب با استاندارد بین المللی برای دفع و حرکت روده می باشد و از جنس خوبی برخوردار است و ضد خش تولید می شوند، همچنین صدا های جانبی را کنترل می نمایند.

بسیاری از مزایای دیگر استفاده از این کالا این است که می تواند مشتریان زیادی را به سوی استفاده از این کالا در ساختمان خود ترغیب نماید، در کنار توالت فرنگی هایی که امروزه در خانه ها استفاده می شود استفاده از این کاسه توالت طبی ایرانی نیز ضروری است چرا که خیلی از افراد توانایی استفاده از توالت فرنگی و یا علاقه ای به استفاده از آن ندارند بنابراین ضروری است که با پیشرفت دادن به طراحی و نوع ساخت آن در بهبود عملکرد آن پیشگام بود.

نحوه استفاده از توالت های زمینی به گونه‌ای است که باید با مناسبترین و سازگارترین حالت بدن قرار گیرد تا بتوانند دفع را راحت تر کند و فشار را از روی روده و کلیه بردارد و توجه به فیزیولوژی بدن و ساختار دستگاه گوارش بسیار در طراحی مورد توجه است.

توالت زمینی طبی ترین نوع توالت محسوب می شود که می تواند مناسب ترین وضعیت را برای عمل دفع ایجاد کند به ویژه این که اگر فرد روی پای راست خود وزن بیشتری را ایجاد نمایند بهتر انجام می شود.

یکی از ویژگی های دیگر این سنگ که می‌تواند علاوه بر حفظ طبیعی بودن از محیطی بهداشتی تر برخوردار باشد که کمترین تماس با محیط دستشویی داشته باشد در این کاسه توالت طبی محل جایگذاری پا بالاتر قرار گرفته است و بنابراین انتقال بیماری هایی که از طریق پاشیدن آب داخل کاسه دستشویی به بدن صورت می گیرد بسیار کم شود. این نوع طراحی جدید توانسته است  فشارهای وارد بر روی کمر و زانو و پا را تا حد زیادی کاهش داده و بهترین حالت را در بدن ایجاد نماید.

صادرات کاسه توالت طبی ایرانی به عراق

صادرات کاسه توالت طبی ایرانی به عراق

صادرات کاسه توالت ایرانی به عراق در سطح وسیعی صورت می گیرد بسیاری از مردمان کشورهای همسایه همچون ایرانیان بیشتر تمایل به استفاده از این نوع کاسه توالت طبی دارند.

استانداردهای رعایت شده در ساخت این محصول یکی از ویژگی های بارز برای ایجاد بازار بزرگ در سطح کشورهای خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی می باشد، کشورهای نظیر عراق به دنبال کیفیتی برتر و مطلوب هستند پیشرفته بودن دستگاه های تولیدی در ایران و کارخانجات مهم و بزرگ  و داشتن طراحان و متخصصین این امکان را به وجود آورده است تا کشورهایی که از این لحاظ پیشرفتی ندارند و یا خودکفا نیستند بتوانند این محصول را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنند.

قیمت تعیین شده برای این محصولات متناسب با متریال به کار رفته و هزینه تولید آن است همچنین هزینه حمل و نقل در صادرات یکی از فاکتورهای مهم تعیین قیمت می باشد بنابراین می توان گفت که تعیین نرخ بستگی به شرایط اقتصادی جامعه دارد و در هر شرایطی متناسب با سطح توقعات و بودجه خریدار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.