شرکت پخش روشویی گرانیتی

شرکت پخش روشویی گرانیتی تمام توان و تلاش خود را انجام می دهد تا محصولی مثال زدنی را در اختیار مشتریان بگذارد. روشویی یکی از تجهیزات مهم در سرویس های بهداشتی می باشد که برای شستن دست و صورت استفاده می شود. این تجهیزات در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند که می توان به روشویی گرانیتی اشاره کرد.

شرکت پخش روشویی گرانیتی

بررسی کیفیت سنگ روشویی گرانیتی

بررسی کیفیت سنگ روشویی گرانیتی

کیفیت سنگ روشویی گرانیتی فوق العاده می باشد. چون همان طور که می دانیم سنگ گرانیت یکی از مهم ترین سنگ ها می باشد. فروش روشویی گرانیتی در طرح و مدل های مختلفی انجام می شود. علاوه بر گرانیت سنگ روشویی ها در جنس های مختلفی تولید می شوند که ما در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

  • سنگ سرامیک روشویی: این مدل ها بسیار سخت و مقاوم می باشند و در مقابل فشار، خراش و خرد شدن مقاومت بالایی دارند. به خاطر همین توصیه می شود اگر از روشویی زیاد استفاده می کنید حتما این مدل روشویی را انتخاب کنید.
  • سنگ روشویی چینی بهداشتی: استفاده از این روشویی های قدمتی 50 تا 100 ساله دارند و چینی از خشت های بسیار مقاوم محسوب می شود. این نمونه روشویی ها زود لکه می گیرند به خاطر همین باید در تمیز کردن آن دقت کرد. علاوه بر این به ضربه بسیار حساس می باشند. به خاطر همین باید در نگهداری آن ها کوشا باشیم.

سنگ های روشویی چون دارای منافذی می باشند به مراقبت زیادی نیاز دارند. برای این منظور باید به طور مرتب آن ها با مایع ظرفشویی و مایع سفید کننده بشوییم و به هیچ عنوان نگذارید رسوبات معدنی مانند صابون روی آن ها باقی بمانند. اگر بعد از استفاده روشویی آن را با حوله خشک کنید. می توانید به افزایش عمر آن کمک فراوانی کنید. در این جا لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که نباید از مواد اسیدی مانند جوهر نمک برای شستن سنگ روشویی ها استفاده کرد.

فروش عمده روشویی گرانیتی

فروش عمده روشویی گرانیتی

فروش عمده روشویی گرانیتی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.  از انواع روشویی ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • روشویی پایه دار: این نمونه همان طور که نامش مشخص می کند پایه دار می باشد. از مزیت های این مدل ها می توان به متنوع بودن اندازه های آن ها اشاره کرد. به طوری که می توان در کوچکترین و بزرگترین سرویس بهداشتی از آن استفاده کرد. زمانی که لوله و اتصالات روکار می می باشند با این نمونه روشویی می توانیم به راحتی آن ها را پنهان کنیم.
  • روشویی پایه دار چینی: این نمونه ها را می توان به راحتی نصب و آن ها را تمیز کرد.
  • روشویی پایه دار سنگی: امروزه از سنگ های مختلفی در ساخت روشویی ها استفاده می شود که سنگ مرمر بهترین گزینه برای ساخت این مدل ها می باشد. این نمونه ها استحکام و مقاومت خوبی دارند.
  • روشویی کابینتی : این مدل ها دارای کابینت می باشند و ما می توانیم وسایلی که در سرویس بهداشتی وجود دارد را داخل کابیت آن ها بگذاریم. این نمونه ها در طرح و سایز های متنوعی تولید می شوند.
  • روشویی دیواری : این مدل ها روی دیوار نصب می شوند و به خاطر این که زیر آن ها خالی است و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.